• 59 58:25
    7:20
    (Jonák)

TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons - FBŠ Všestary 7:20
branky: 8. Vojtěch Jonák, 27. Šimon Ledvinka, 36. Lukáš Zelenka, 49. Jakub Mareš, 58. Šimon Ledvinka, 58. Šimon Ledvinka, 59. Lukáš Zelenka - 12. Jan Freiberg, 12. Miloš Macháček, 23. Jakub Měsíček, 26. Pavel Hellmann, 26. František Lahučký, 28. Jan Freiberg, 30. Štěpán Novák, 32. Jan Freiberg, 32. Pavel Hellmann, 36. Jakub Moravec, 40. František Lahučký, 42. František Lahučký, 46. Štěpán Novák, 47. Štěpán Novák, 47. Štěpán Novák, 47. František Lahučký, 50. Pavel Hellmann, 52. František Lahučký, 56. David Píše, 57. František Lahučký; rozhodčí: Jaroslav Přibyl - Filip Novák; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Tomáš Hlava 9, Jakub Hozlár 5 - Filip Ježek 27; po třetinách: 1:2, 2:9, 4:9
59:59 Komentář trenéra domácích : Nemám co dodat . Děkujeme soupeři .
59:59 Komentář trenéra hostů : Po příjezdu na halu Jiskra, bylo vidět, že kluci zažehli jiskru a podnebí připomínalo ptačí pavilon v zoo ve Dvoře. Když jsme se po první třetině aklimatizovali a začali hrát naši hru, tak to bylo super. Pouze nám nevyšel konec. Děkujeme za podporu hvězdě z HK Milošovi Macháčkovi. Děkujeme soupeři za utkání a přejme mnoho zdaru do zbytku soutěže.
58:25 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 7:20
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #17 Lukáš Zelenka, asistoval #93 Vojtěch Jonák (7:20)
57:18 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 6:20
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #91 Šimon Ledvinka, asistoval #41 Jakub Mareš (6:20)
57:13 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 5:20
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #91 Šimon Ledvinka, asistoval #76 Dominik Suchý (5:20)
56:30 GÓL FBŠ Všestary! 4:20
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #91 František Lahučký, asistoval #67 Jakub Moravec (4:20)
55:31 GÓL FBŠ Všestary! 4:19
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #30 David Píše, asistoval #74 Miloš Macháček (4:19)
51:29 GÓL FBŠ Všestary! 4:18
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #91 František Lahučký, asistoval #11 Zdeněk Krajčí (4:18)
49:18 GÓL FBŠ Všestary! 4:17
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #7 Pavel Hellmann, asistoval #67 Jakub Moravec (4:17)
48:16 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 4:16
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #41 Jakub Mareš, asistoval #69 Zdeněk Kadlec (4:16)
46:56 GÓL FBŠ Všestary! 3:16
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #91 František Lahučký bez asistence (3:16)
46:22 GÓL FBŠ Všestary! 3:15
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #99 Štěpán Novák, asistoval #74 Miloš Macháček (3:15)
46:22 Střídání brankáře. Nový brankář #64 Jakub Hozlár družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons
46:12 GÓL FBŠ Všestary! 3:14
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #99 Štěpán Novák, asistoval #7 Pavel Hellmann (3:14)
45:19 GÓL FBŠ Všestary! 3:13
42:44 Vyloučen hráč #2 Jan Volenec družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za sekání
42:44 Domácí se dostali do přesilovky .
42:10 Mareš nezvládl vystřelit .
41:14 GÓL FBŠ Všestary! 3:12
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #91 František Lahučký, asistoval #17 Jan Freiberg (3:12)
39:48 GÓL FBŠ Všestary! 3:11
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #91 František Lahučký, asistoval #74 Miloš Macháček (3:11)
38:25 Vyloučen hráč #4 Ondřej Lupač družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za nedovolené vrážení
35:34 GÓL FBŠ Všestary! 3:10
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #67 Jakub Moravec, asistoval #91 František Lahučký (3:10)
35:00 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 3:9
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #17 Lukáš Zelenka, asistoval #97 Josef Žáček (3:9)
33:35 Vyloučen hráč #72 Ondřej Zmrhal družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za sekání
31:24 GÓL FBŠ Všestary! 2:9
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #7 Pavel Hellmann, asistoval #30 David Píše (2:9)
31:15 GÓL FBŠ Všestary! 2:8
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #17 Jan Freiberg, asistoval #91 František Lahučký (2:8)
22:06 GÓL FBŠ Všestary! 1:3
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #65 Jakub Měsíček, asistoval #91 František Lahučký (1:3)
13:34 Vyloučen hráč #76 Dominik Suchý družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za nedovolené vrážení
13:34 Domácí se ocitají v oslabení .
11:12 GÓL FBŠ Všestary! 1:2
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #74 Miloš Macháček, asistoval #99 Štěpán Novák (1:2)
11:00 GÓL FBŠ Všestary! 1:1
07:59 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 1:0
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #93 Vojtěch Jonák, asistoval #17 Lukáš Zelenka (1:0)
04:06 Všechny střely domácích zatím minuly bránu .
02:40 Domácí jsou s míčkem na útočné půlce .
00:01 První vhazování dnešního utkání vyhrávají hosté .