56
  • 56 55:27
    Strakonice

FBC PEAKSPORT LITOMYŠL - FbC Strakonice P.A. 8:4
branky: 5. Vilém Nonn, 11. David Mlejnek, 15. Vilém Nonn, 18. Vilém Nonn, 37. Marek Lamplot, 47. Matěj Stejskal, 47. Jiří Boštík, 50. Ondřej Háp - 3. Jiří Křesák, 8. Lukáš Pluskal, 10. Karel Řezanka, 40. Tomáš Mareš; rozhodčí: Daniel Jireček - František Košňar; vyloučení: 2:4; využití: 2:1; diváků: 115; zásahy brankářů: Ondřej Vašek 42 - Jaroslav Velek 27; po třetinách: 4:3, 1:1, 3:0
59:59 Komentář trenéra domácí Michala Hápa: Po včerejší prohře jsme se probudili a bereme tři body. Opět jsme udělali pár chyb, které soupeř potrestal. V koncovce jsme byli efektivní a šance proměnili. Děkujeme soupeři za utkání a šťastnou cestu domů. Velké díky patří i našim fanouškům.
59:59 Komentář trenéra hostí Jakuba Mikeše: dnes jsme do zápasu opět vstoupili dobře. Soupeřovi dělalo problém projít naši obranu. Bohužel ve třetí třetině jsme přestali bránit a soupeř dotáhl zápas do vítězného konce.
59:02 Přečíslení Strakonic tři na jednoho končí za mantinelem.
58:30 Strakonice opět v šesti bez brankáře.
57:08 Poslední dvě minuty tohoto utkání.
56:30 Litomyšl vyhazuje na střídá unavenou pětku.
55:28 Strakonice v šesti.
55:27 Timeout FbC Strakonice P.A.
55:25 Tvrdá střela od obránce Strakonic končí za mantinelem.
54:15 Přečíslení Strakonic končí opět Vaškovi v ruce.
52:55 Strakonice hrají v plném počtu.
51:31 Litomyšl se zabydlela na soupeřově půli.
50:55 Vyloučen hráč #24 Karel Šavrda družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za blokování florbalky
50:30 Litomyšl hrají v šesti rozhodčí ponechává výhodu.
49:21 GÓL FBC PEAKSPORT LITOMYŠL! 8:4
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil #10 Ondřej Háp bez asistence (8:4)
48:40 Litomyšl zamkla Strakonice ve vlastním obraném pásmu a oni nemůžou vystřídat.
47:20 Nyní zachránila tyč litomyšlského brankáře.
46:13 GÓL FBC PEAKSPORT LITOMYŠL! 7:4
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil #2 Jiří Boštík, asistoval #17 Tomáš Boštík (7:4)
46:02 GÓL FBC PEAKSPORT LITOMYŠL! 6:4
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil #44 Matěj Stejskal bez asistence (6:4)
45:30 Ondřej Vašek opět ukazuje jeho dovednosti, když vyráží míček špičkou nohy
43:30 Přečíslení Strakonic dva na jednoho likviduje domácí brankář.
40:50 Krásnou střelu Strakonic likviduje Litomyšlský brankář.
39:45 Ještě nebezpečnou střelu měl obránce Marek Lamplot tuto střelu gólman Strakonic vyrazil maskou.
39:20 GÓL FbC Strakonice P.A.! 5:4
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil #37 Tomáš Mareš, asistoval #24 Karel Šavrda (5:4)
39:00 Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:56 Vyloučen hráč #10 Ondřej Háp družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL na 2 minuty za nedovolené vrážení
38:30 Protiútok Strakonic likviduje domácí brankář.
36:31 Krásným lobem z vlastní poloviny zvyšuje skóre Marek Lamplot.
36:30 GÓL FBC PEAKSPORT LITOMYŠL! 5:3
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil #25 Marek Lamplot, asistoval #51 Michal Háp (5:3)
34:20 Další krásná střela Viléma Nonna který střílel opět z poloviny hřiště, gólman však byl pozorný a vyrazil střelu ramenem.
33:59 Hostí v plném počtu.
33:00 Strakonice pomalu střídají po jednom hráči,Litomyšl má tlak.
31:58 Vyloučen hráč #4 Jakub Mikeš družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za nesportovní chování
30:15 Strakonice jsou na své polovině a vyčkávají na útok Litomyšle.
28:40 Střelu od domácího obránce z poloviny hřešte zablokoval domácí clonící hráč.
27:06 Zmatky na polovině Strakonic.
24:30 Střelou od vlastní branky překvapil domácí obránce Ondřeje Vaška, který byl pozorný a střelu chytl.
23:15 Další krásná střela domácích, ale končí mimo branku.
21:30 Matěj Stejskal se dostal do situace, kdy se ocitnul sám před brankářem hostí, ale nepovedlo se mu překonat ležícího brankáře.
20:37 Strakonice měli přečíslení dva na jednoho, míček však skončil mimo branku.
19:00 Poslední minuta 1. třetiny.
18:00 Litomyšli zajistil jednobrankové vedení Vilém Nonn který střelou z poloviny hřiště prostřelil hostujícího brankáče.
17:57 GÓL FBC PEAKSPORT LITOMYŠL! 4:3
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil #96 Vilém Nonn, asistoval #27 Josef Karlík (4:3)
16:53 Litomyšl je opět v pěti a ubránila oslabení bez větších problémů.
16:45 Vyloučen hráč #4 Jakub Mikeš družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za hrubost
15:30 Litomyšli se podařilo vyhodit a vystřídat unavenou čtyřku.
14:52 Vyloučen hráč #37 Tomáš Novák družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL na 2 minuty za nedovolené vrážení
14:26 GÓL FBC PEAKSPORT LITOMYŠL! 3:3
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil #96 Vilém Nonn z trestného střílení (3:3)
14:00 Tomáš Boštík našel přihrávkou na slepo svého jmenovce Jiřího Boštíka kterému jeho pokus chytil hostující brankař.
12:40 Litomyšl určuje tempo hry.
12:00 Strakonice mají rozehrávku na vlastní polovině, ale Litomyšl je napadá a nenechává je rozehrát.
10:34 Vyražený míček našel David Mlejnek který byl neomylný a snížil na rozdíl jedné branky.
10:33 GÓL FBC PEAKSPORT LITOMYŠL! 2:3
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil #88 David Mlejnek, asistoval #21 Jiří Žák (2:3)
09:45 Při zmatku před Ondřejem Vaškem jako první našel míček Karel Řezanka který překonal domácího brankáře.
09:44 GÓL FbC Strakonice P.A.! 1:3
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil #10 Karel Řezanka, asistoval #39 Lukáš Pluskal (1:3)
07:05 GÓL FbC Strakonice P.A.! 1:2
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil #39 Lukáš Pluskal bez asistence (1:2)
07:05 Po špatné přihrávce od Viléma Nonna se míček dostal k Lukášovi Pluskalovi který se nemýlil a po krásné akci zakončil před brankářem.
05:45 Litomyšl je opět v obraném pásmu Strakonic a určuje tempo hry.
05:10 Krásnou střelo z poloviny hřiště Litomyšl vyrovnala na 1:1.
04:30 GÓL FBC PEAKSPORT LITOMYŠL! 1:1
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil #96 Vilém Nonn, asistoval #25 Marek Lamplot (1:1)
04:08 Vyloučen hráč #10 Karel Řezanka družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za špatné střídání
02:08 GÓL FbC Strakonice P.A.! 0:1
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil #19 Jiří Křesák, asistoval #32 Michael Kolínský (0:1)
00:30 Litomyšl drží hosty na své polovině ze kterého následně přichází střela od Tomáše Boštíka mimo bránu.
00:00 Úvodní buli vyhráli domácí.