• 57 56:57
    9:4
    (Zachariáš)

TJ Centropen Dačice - SK Jihlava 9:4
branky: 6. Miloš Procházka, 7. Michal Obertan, 15. Kryštof Kůs, 23. Ondřej Vyskočil, 31. Kryštof Kůs, 37. Miloš Procházka, 40. Jiří Sedláček, 48. Kryštof Kůs, 49. Filip Šlápota - 4. Marek Žaloudek, 6. Ondřej Vyskočil, 45. Michal Beránek, 57. Michal Beránek; rozhodčí: Jaroslav Štolc - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 41; zásahy brankářů: Lukáš Vacuška 18 - Tomáš Cacek 5, David Navrkal 8; po třetinách: 3:2, 4:0, 2:2
59:59 Komentář trenéra domácích Davida Černého: Víte, jak se to říká o té kapele. Včera jsme předvedli něco, co bylo potřeba si vyříkat. Ale jak říkám, je to sport, míček je kulatý, jednou prohraješ a jindy zase vyhraješ. No a my dnes naštěstí vyhráli. Děkujeme soupeři za zápas.
59:59 Komentář trenéra hostů Komenda: I když se nám podařil vstup do zápasu, tak nemůžeme být s naší hrou spokojeni. Děkujeme soupeři.
56:57 GÓL SK Jihlava! 9:4
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #45 Michal Beránek, asistoval #98 Jan Zachariáš (9:4)
52:51 Vyloučen hráč #3 Jan Horský družstva SK Jihlava na 2 minuty za sekání
48:12 GÓL TJ Centropen Dačice! 9:3
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #88 Filip Šlápota, asistoval #66 Daniel Holeček (9:3)
47:04 GÓL TJ Centropen Dačice! 8:3
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #94 Kryštof Kůs, asistoval #4 Petr Jindra (8:3)
44:40 GÓL SK Jihlava! 7:3
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #45 Michal Beránek, asistoval #96 Jan Mikeš (7:3)
39:24 GÓL TJ Centropen Dačice! 7:2
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #78 Jiří Sedláček bez asistence (7:2)
39:24 Střídání brankáře. Nový brankář #84 David Navrkal družstva SK Jihlava
36:04 GÓL TJ Centropen Dačice! 6:2
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #21 Miloš Procházka, asistoval #4 Petr Jindra (6:2)
30:58 GÓL TJ Centropen Dačice! 5:2
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #94 Kryštof Kůs, asistoval #66 Daniel Holeček (5:2)
29:44 Vyloučen hráč #14 Marek Žaloudek družstva SK Jihlava na 2 minuty za vražení zády
22:51 GÓL TJ Centropen Dačice! 4:2
Vlastní branku družstva SK Jihlava vstřelil #23 Ondřej Vyskočil (4:2)
20:32 Vyloučen hráč #78 Jiří Sedláček družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za blokování florbalky
18:07 Vyloučen hráč #88 Filip Šlápota družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
14:17 GÓL TJ Centropen Dačice! 3:2
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #94 Kryštof Kůs bez asistence (3:2)
06:53 GÓL TJ Centropen Dačice! 2:2
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #12 Michal Obertan, asistoval #88 Filip Šlápota (2:2)
05:20 GÓL TJ Centropen Dačice! 1:2
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #21 Miloš Procházka, asistoval #17 Pavel Stejskal (1:2)
05:00 GÓL SK Jihlava! 0:2
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #23 Ondřej Vyskočil, asistoval #3 Jan Horský (0:2)
03:03 GÓL SK Jihlava! 0:1
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #14 Marek Žaloudek, asistoval #23 Ondřej Vyskočil (0:1)