1

0

1.

FbC Hradec Králové - FBC LETOHRAD Orel Orlice 7:6pn
branky: 7. Adam Ruprich, 12. Matěj Mikšovský, 17. Matěj Mikšovský, 19. Tomáš Černý, 34. Dalibor Vlášek, 57. Andrej Tibenský, N Matěj Mikšovský - 3. František Majvald, 26. Šimon Skalický, 27. Jan Skalický, 44. Jan Skalický, 49. František Majvald, 60. Marek Švec; rozhodčí: Radek Hrdlička - Filip Ryant; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 19; zásahy brankářů: Jan Charouz 35 - David Richter 37; po třetinách: 4:1, 1:2, 1:3, 0:0
1 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Hradec Králové hráč #56 Matěj Mikšovský a vstřelil rozhodující gól (7:6).
65:05 Komentář trenéra domácích Černého: Dnes jsme odehráli velmi slušnou 1. třetinu, ale to bylo bohužel vše. Měli jsme příliš mnoho ztrát a málo pohybu, tím jsme dostali soupeře do hry. Jen díky skvělému výkonu gólmana jsme utkání nakonec zvládli. Musíme se z utkání poučit, takto se prezentovat nechceme. Díky všem za utkání a podporu, Černý.
65:05 Komentář trenéra hostí Adamce: K dnešnímu utkání jsme nastoupili v oslabené sestavě, proto jsme se soustředili na poctivý defenzivní výkon. Do utkání jsme vstoupili dobře, nicméně soupeř brzy převzal otěže a zaslouženě třetinu zvítězil 4:1. OD 2. třetiny jsme zvýšili důraz v osobních soubojích a zaměřili se více na brejkové situace. Utkání bylo zaslouženě remízové a soupeři gratuluji k vítězství na nájezdy. Hezký nedělní večer.
65:04 A tento nájezd je zároveň vítězný, čímž ,,Mikša' získává hattrcik.
65:03 Po 2. sérii je to 1:0 pro Hradec po zorro triku Matěje Mikšovského.
65:02 Ani jeden tým svůj první nájezd neproměnil.
65:01 Hraje se série po 3 nájezdech a poté na zlatý gól. Začíná Letohrad.
65:00 Zahájena trestná střílení
64:59 Střely na branku v prodloužení: - domácí: 4 - hosté: 3
64:59 Prodloužení gól nepřineslo, tak budeme následovat nájezdy.
64:12 Hradec se pořád drží na letohradské půlce hřiště, avšak stále bez gólu.
61:33 Hradec soupeře tlačí na jeho polovině a již měl několik slibných pokusů.
60:01 Vzhledem k tomu, že se Letohradu podařilo vyrovnat, následuje pětiminutové prodloužení 5 na 5.
59:59 Střely na branku v 3. třetině: - domácí: 13 - hosté: 15
59:04 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 6:6
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #19 Marek Švec, asistoval #28 Jiří Doleček (6:6)
58:45 Letohrad to zkouší v šesti hráčích!!
58:32 Timeout FBC LETOHRAD Orel Orlice
57:05 Hradci se teď smůla po trefeném břevnu vrátila, když za Charouzem zvonila tyč.
56:35 GÓL FbC Hradec Králové! 6:5
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #33 Andrej Tibenský, asistoval #31 Dalibor Vlášek (6:5)
56:35 Zahraniční akvizice Hradce Tibenský právě vypustila správnou slovenskou střelu, která po průletu nad zemí u tyče rozvlnila síť letohradské svatyně.
55:01 Hušek právě trefil břevno letohradské svatyně.
53:34 Hra se teď přelévá ze strany na stranu, mírnou převahu má tým z Letohradu.
49:32 Trestné střílení družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice neproměnil #21 František Majvald.
49:32 Letohrad dostal druhé trestné střílení, tentokráte za hru v malém brankovišti. Majvald se však nechal znervóznit Charouzem a míček poslal vedle brány.
48:44 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 5:5
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #21 František Majvald, asistoval #19 Marek Švec (5:5)
48:44 Letohrad se dostal do rychlého protiútoku a po prudké přihrávce zakončuje do prázdné branky, čímž vyrovnává.
44:16 Trestné střílení družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice neproměnil #8 Jan Skalický.
44:16 Letohradský hráč byl při brejku faulován a za to bylo jeho týmu uděleno trestné střílení. Domácí Charouz však Skalického kličku vystihl a míček vcelku bezpečně zastavil nohou.
43:02 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 5:4
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #8 Jan Skalický, asistoval #21 František Majvald (5:4)
43:02 Letohradští opět snižují, tentokráte po brejku.
39:59 Dnešnímu utkání přihlíží 19 diváků.
39:59 Střely na branku ve 2. třetině: - domací: 10 - hosté: 17
38:45 Elicer teď takřka trefil prázdnou branku svým povedeným backhandem.
37:44 Hra se nyní přelévá ze strany na stranu a nedá se říct, že by jeden z týmů dominoval.
33:59 GÓL FbC Hradec Králové! 5:3
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #31 Dalibor Vlášek, asistoval #4 Jan Charouz (5:3)
33:59 Charouz si dalším skvělým výhozem našel Vláška, jenž nádherně zavěsil s cinknutím o břevno.
29:49 Mikšovský mohl završit svůj hattrick po výhozu Charouze, ale míč mu těsně před brejkem byl odebrán obránci týmu hostí.
26:28 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 4:3
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #8 Jan Skalický bez asistence (4:3)
26:28 Hosté se teď dvakrát rychle prosazují, mimo jiné zásluhou trefené šibenice.
25:22 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 4:2
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #7 Šimon Skalický, asistoval #2 Petr Kminiak (4:2)
23:56 Hra je v této třetina prozatím spíše klidnější, obě strany měly nějaké střely na branku.
19:59 Střely na branku - domácí: 16 - hosté: 6
18:24 GÓL FbC Hradec Králové! 4:1
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #15 Tomáš Černý, asistoval #53 Ondřej Souček (4:1)
18:24 Tentokrát se přesilovka již vydařila. Po příhře z rohu na osu se střelou, která cinkla o tyčku, prosazuje navrátilec z Brna Tomáš Černý.
17:54 Vyloučen hráč #9 Matouš Hrdina družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za nedovolené vrážení
16:11 GÓL FbC Hradec Králové! 3:1
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #56 Matěj Mikšovský, asistoval #33 Andrej Tibenský (3:1)
16:11 Nevyužitá přesilovka hradecké nemusí tolik mrzet, neboť krátce po jejím konci se střelou do poloviny branky prosazuje opět Mikšovský.
13:54 Vyloučen hráč #7 Šimon Skalický družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za blokování florbalky
11:49 GÓL FbC Hradec Králové! 2:1
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #56 Matěj Mikšovský, asistoval #53 Ondřej Souček (2:1)
11:49 A Hradec jde do vedení! Mikšovský rozvlnil síť dorážkou pod tělem ležícího letohradského brankáře.
10:18 Domácí dlouho tlačili soupeře na jeho polovině a ten se po dlouhé době dostal do krátkého útoku.
06:49 GÓL FbC Hradec Králové! 1:1
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #29 Adam Ruprich, asistoval #65 Adam Středa (1:1)
06:49 Domácí tým se po poměrně dlouhém tlaku prosazuje střelou Rupicha, jenž nádherně zacílil do šibenice.
02:59 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 0:1
02:59 Domácí svůj úvodní tlak nevyužili a hosté se z protiútoku díky šťastnému odrazu dostávají do vedení 0:1.