• 60 59:03
    7:10
    ()

TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons - FbC Strakonice P.A. 7:10
branky: 14. Jan Bína, 20. Šimon Ledvinka, 22. Jan Bína, 23. Jakub Mareš, 32. Vojtěch Jonák, 33. Petr Liška, 51. Petr Liška - 5. Vladimír Lešek, 7. Jakub Kořán, 9. Jakub Kořán, 13. Michael Kolínský, 38. Tomáš Mareš, 43. Karel Šavrda, 49. Tomáš Houska, 54. Lukáš Pluskal, 55. Karel Řezanka, 60. Michael Kolínský; rozhodčí: Michal Pazderník - Pavel Urbánek; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 80; zásahy brankářů: Tomáš Hlava 27 - Jan Vaníček 20; po třetinách: 2:4, 4:1, 1:5
59:03 GÓL FbC Strakonice P.A.! 7:10
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil #32 Michael Kolínský bez asistence (7:10)
58:05 Timeout TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons
56:41 Vyloučen hráč #10 Karel Řezanka družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za zvedání florbalky
54:53 GÓL FbC Strakonice P.A.! 7:9
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil #10 Karel Řezanka, asistoval #9 Tomáš Houska (7:9)
53:06 GÓL FbC Strakonice P.A.! 7:8
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil #39 Lukáš Pluskal, asistoval #19 Jiří Křesák (7:8)
50:51 Na domácích jsou vidět velké známky únavy .
50:09 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 7:7
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #33 Petr Liška z trestného střílení (7:7)
48:04 GÓL FbC Strakonice P.A.! 6:7
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil #9 Tomáš Houska, asistoval #19 Jiří Křesák (6:7)
44:26 Trenér Kučera pobízí svůj tým ke střele .
43:14 Liškova střela se odráží od hrudníku brankáře .
42:23 GÓL FbC Strakonice P.A.! 6:6
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil #24 Karel Šavrda, asistoval #69 Vladimír Lešek (6:6)
37:03 GÓL FbC Strakonice P.A.! 6:5
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil #37 Tomáš Mareš, asistoval #25 Jakub Kořán (6:5)
36:58 Domácí zdatně drží obranu .
32:23 Timeout FbC Strakonice P.A.
32:23 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 6:4
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #33 Petr Liška, asistoval #37 Jan Bína (6:4)
31:31 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 5:4
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #93 Vojtěch Jonák, asistoval #91 Šimon Ledvinka (5:4)
31:31 Hlava bezchybně řeší vzniklou situaci před bránou .
22:24 Dvě branky v tak blízké době ,co se stalo ?
22:07 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 4:4
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #41 Jakub Mareš, asistoval #66 Jakub Kocour (4:4)
21:59 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 3:4
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #37 Jan Bína, asistoval #21 Jaromír Čermák (3:4)
19:44 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 2:4
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #91 Šimon Ledvinka, asistoval #33 Petr Liška (2:4)
17:54 Domácí nevstřelili gól ani přes značnou výhodu přesilovky .
14:53 Domácí se ocitají v přesilovce .
14:52 Vyloučen hráč #19 Jiří Křesák družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za zvedání florbalky
13:46 Marešovu střelu jen na poslední chvíli zneškodnil brankář hostů .
13:10 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 1:4
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #37 Jan Bína, asistoval #97 Josef Žáček (1:4)
12:40 GÓL FbC Strakonice P.A.! 0:4
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil #32 Michael Kolínský, asistoval #19 Jiří Křesák (0:4)
10:52 Brankář Hlava rychle zneškodnil střelu z poloviny hřiště .
09:57 Hosté trefují tyčku .
09:31 I přes vidinu současného skóre se fanoušci snaží povzbudit domácí ke gólu .
08:18 GÓL FbC Strakonice P.A.! 0:3
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil #25 Jakub Kořán, asistoval #24 Karel Šavrda (0:3)
07:50 Atmosféra v hledišti sílí díky příchodu Rebel Hearts .
06:24 GÓL FbC Strakonice P.A.! 0:2
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil #25 Jakub Kořán bez asistence (0:2)
05:02 Čermákova střela z půlky jen těsně minula bránu .
04:14 GÓL FbC Strakonice P.A.! 0:1
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil #69 Vladimír Lešek, asistoval #24 Karel Šavrda (0:1)
03:11 Hostující hráč č.24 střílí ze střelné pozice mimo .
01:55 Rezek nahrává po mantinelu na Pecna ,jeho pokus o střelu se nezdařil .
00:45 Hosté drží míček a čekají na chybu soupeře .
00:01 Úvodní vhazování vyhrál tým domácích .