(Doubek)
  • 60 59:15
    SK Jihlava

Pacovští Honzíci - SK Jihlava 6:4
branky: 12. Petr Diviš, 15. Matěj Doubek, 17. Adam Škoda, 58. František Zajíc, 60. Petr Diviš, 60. Petr Diviš - 31. Marek Žaloudek, 45. Jan Beránek, 48. Ondřej Vyskočil, 53. Ondřej Vyskočil; rozhodčí: Jiří Kučera - Libor Štěcha; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Jan Máca 37 - David Navrkal 20; po třetinách: 3:0, 0:1, 3:3
60:01 komentář trenéra domácích: Nepovedené utkání, ve kterém jsme byli na konci štastnější. Nejlepší hrač domácích je Petr Diviš. Nejlepší hráč hostů je Jan Beránek.
60:01 komentář trenéra Komenda: Ze začátku se nemohli dostat do hry a dělala nám hra dopředu. Od druhé třetiny se nám to podařilo zlepšit a díky tomu otočit zápas. Škoda neproměněných šancí a to i rozhodlo zápas. Děkujeme soupeři.
59:41 GÓL Pacovští Honzíci! 6:4
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #93 Petr Diviš, asistoval #43 Matěj Doubek (6:4)
59:41 Mlynářské čepice na hrací plochu! Hattrick zaznamenal Petr Diviš!
59:15 Timeout SK Jihlava
59:15 GÓL Pacovští Honzíci! 5:4
59:15 A je tu i druhý gol! Po napádání za soupeřovou branku vybojoval míček Doubek a Diviš zakončil nekompromisním backhandem!
57:16 GÓL Pacovští Honzíci! 4:4
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #32 František Zajíc, asistoval #87 Michal Hošek (4:4)
57:16 Zlepšená hra domácích po oddechovém čase přinesla vyrovnání, kdy se důrazem na brankovišti prosadil Fanda Zajíc
55:39 Timeout Pacovští Honzíci
53:30 A mohlo být ještě hůř - skvělými zákroky drží jednobrankový rozdíl Máca
52:41 GÓL SK Jihlava! 3:4
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #23 Ondřej Vyskočil, asistoval #3 Jan Horský (3:4)
52:41 Hosté jdou do vedení - opět po velkých chybách domácích
47:06 GÓL SK Jihlava! 3:3
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #23 Ondřej Vyskočil, asistoval #14 Marek Žaloudek (3:3)
47:06 Hosté využívají dvě chyby domácích a srovnávají skore
44:28 GÓL SK Jihlava! 3:2
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #88 Jan Beránek, asistoval #2 Jan Zachariáš (3:2)
44:02 Skvělým zákrokem se uvedl ve třetí třetině hostující brankář, který vychytal Doubka
39:59 Druhá část přinesla podobný florbal jako první. Světlé okamžiky by spočítal zasloužilý tesař na prstech jedné ruky. Hosté udrželi vedení na střely v poměru 13:7
36:56 Výbornými zákroky drží Máca dvoubrankový náskok domácích
33:30 Utkání sleduje 21, převážně nudících se, diváků
30:57 GÓL SK Jihlava! 3:1
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #14 Marek Žaloudek, asistoval #20 Miroslav Rezler (3:1)
30:57 Zlepšenou přesilovku domácí nevyužili a toho v zápětí využívají hostě ke snížení stavu
28:45 Vyloučen hráč #20 Miroslav Rezler družstva SK Jihlava na 2 minuty za sekání
22:05 Vyloučen hráč #87 Michal Hošek družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za hra na zemi
22:05 Domácí Hošek únavou upadl,v rámci zápalu odehrál balonek a byl odměněn 2 minutovým trestem
19:59 První třetina je za námi a my na komentátorském stanovišti doufáme, že třetina druhá bude pohlednější. Na střely byli aktivnější hosté 11:8
16:05 GÓL Pacovští Honzíci! 3:0
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #52 Adam Škoda, asistoval #37 Tomáš Krátoška (3:0)
16:05 Dlouhé nahození na branku propadlo hostujícímu golmanovi a Adam Škoda měl už jednoduchou pozici
14:02 GÓL Pacovští Honzíci! 2:0
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #43 Matěj Doubek, asistoval #52 Adam Škoda (2:0)
14:02 Nakonec ale přesilovka přinesla své ovoce - těsně po jejím vypršení se prosazuje Matěj Doubek
12:40 Honzíci se zatím v přesilové hře brání a Máca v bráně předvádí výborné zákroky
12:00 Vyloučen hráč #93 Michal Strejček družstva SK Jihlava na 2 minuty za bránění ve hře
11:28 GÓL Pacovští Honzíci! 1:0
11:28 První gol domácích vstřeilil Petr Diviš přesnou přízemní střelou
06:00 Nebezpečně přesnou střelu z poloviny hřiště předvedl hostující hráč, ale trefil pouze břevno. Honzíci v zápětí odpověděli nepřesnou střelou.
05:03 První dvě střely zápasu obstarávají hráčí domácích Honzíků.
01:21 Po nezáživném začátku předvedl jihlavský hráč průnik přes celé hřiště, zakončil však vysoko nad
00:01 Vítáme fanoušky kvalitního florbalu u dnešního podvečerního zápasu.