• 60 59:51
    2
    vražení zády

FBC PEAKSPORT LITOMYŠL - TJ Centropen Dačice 10:4
branky: 2. Jiří Boštík, 10. Michal Háp, 13. Martin Štarman, 19. Tomáš Boštík, 21. Michal Háp, 37. Marek Lamplot, 41. Jan Kulhavý, 48. Vilém Nonn, 51. Daniel Ondráček, 56. Marek Lamplot - 6. Radovan Kubek, 9. Petr Stejskal, 23. Kryštof Kůs, 52. Daniel Holeček; rozhodčí: Radek Hrdlička - Filip Ryant; vyloučení: 3:4; využití: 2:1; diváků: 147; zásahy brankářů: Tomáš Doubek 21 - Lukáš Vacuška 28; po třetinách: 4:2, 2:1, 4:1
59:59 Komentář trenéra domácí Michala Hápa: po včerejším katastrofálním výkonu jsme dnes ukázali v mnohem lepším světle. Sešli jsme se v kompletní sestavě a bylo to znát. Plnili jsme úkoly a soupeře jsme takřka k ničemu nepustili. Děkujeme skvělým divákům, kteří nás svou hojnou účastí velmi potěšili, dále soupeři a pořadatelům bez kterých by to nešlo.
59:59 Trenér hostů: Děkuji za pěknou hru a blahopřeji soupeři k výhře.
59:51 Vyloučen hráč #5 Petr Stejskal družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za vražení zády
58:40 Další střela která měla mířit na Tomáše Doubka mířila vedle.
57:05 Litomyšl je v plném počtu.
55:41 GÓL FBC PEAKSPORT LITOMYŠL! 10:4
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil #25 Marek Lamplot, asistoval #11 Štěpán Švec (10:4)
55:05 Vyloučen hráč #55 Jan Kulhavý družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL na 2 minuty za sekání
53:40 Po tlaku soupeře se podařilo Litomyšli vyhodit míček však doběhl Marek Lamplot který zvyšuje náskok.
53:39 Domácí jsou v plném počtu.
51:38 Vyloučen hráč #13 David Mlejnek družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL na 2 minuty za blokování florbalky
51:04 Po špatné rozehrávce Viléma Nonna se míček dostal k soupeři který přesnou střelou překonal překonal Tomáše Doubka.
51:03 GÓL TJ Centropen Dačice! 9:4
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #66 Daniel Holeček bez asistence (9:4)
50:11 GÓL FBC PEAKSPORT LITOMYŠL! 9:3
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil #66 Daniel Ondráček, asistoval #44 Matěj Stejskal (9:3)
49:24 Trestné střílení družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL neproměnil #51 Michal Háp.
48:41 A máme tu další gól který dával Daniel Ondráček ke kterému se odrazil míček a on ho nasměroval do brány.
48:40 Jiří Žák nám ukázal svoje rychlé nohy, ale zakončení se mu nepovedlo a Vacuška to vychytal.
48:05 Tým hostí je v plném počtu.
47:07 GÓL FBC PEAKSPORT LITOMYŠL! 8:3
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil #96 Vilém Nonn, asistoval #51 Michal Háp (8:3)
46:50 Dačicím se podařilo vyhodit a vystřídat hráče.
46:05 Vyloučen hráč #66 Daniel Holeček družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za bránění ve hře
45:40 Vyloučen hráč #82 Tomáš Kubek družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za hrubost
44:20 Dačice vytvořili tlak na domácí kteří nemohli vystřídat.
42:40 Tomáš Doubek se zapotil po střele hostujícího obránce po standardní situaci od mantinelu. Tomáš byl pozorný a střelu dokázal vyrazit.
42:21 Timeout TJ Centropen Dačice
40:10 A máme tady podobný scénář jako ve druhé třetině kdy Litomyšl stihla během první půl minuty zvýšit svůj náskok. Tento gól zařídil střelou z poloviny hřiště Jan Kulhavý.
40:09 GÓL FBC PEAKSPORT LITOMYŠL! 7:3
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil #55 Jan Kulhavý bez asistence (7:3)
39:00 Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
36:11 Po krásném nahození z vlastní poloviny od Tomáše Nováka byl před brankou soupeře který svou první střelou trefil brankáře Vacušku a z dorážky byl již neomylný.
36:10 GÓL FBC PEAKSPORT LITOMYŠL! 6:3
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil #25 Marek Lamplot, asistoval #37 Tomáš Novák (6:3)
35:00 Zmatek na Dačické polovině. Ze kterého následuje střela od domácích obránců která končí za mantinelem.
34:20 Hra se přelévá ze strany na stranu.
31:05 Michal Háp prověřil Vacušku, ten je však pozorný a ukazuje další perfektní zákrok.
29:40 Tempo hry druhé třetiny určují Dačice.
27:20 Šlápota Filip minul prázdnou branku domácích.
26:20 Zmatek před brankou Tomáše Doubka a domácím obráncům se podařilo vyhodit.
23:20 Ondřej Háp se proběhl mezi dvěma hráči Dačic a dostal se do samostatného úniku který vsak hostující brankář Vacuška vychytal.
22:41 GÓL TJ Centropen Dačice! 5:3
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #94 Kryštof Kůs, asistoval #20 Radovan Kubek (5:3)
22:30 Litomyšl rozehrává na své polovině a dostává se do útoku.
20:26 První střelu ve druhé třetině vyrazil hostující brankář Vacuška k domácímu Michalovi Hápovi který byl neomylný a zvyšuje náskok už o tři branky.
20:25 GÓL FBC PEAKSPORT LITOMYŠL! 5:2
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil #51 Michal Háp, asistoval #77 Martin Štarman (5:2)
19:00 Poslední minuta první třetiny.
18:35 Po střele Martina Štarmana který trefil hostujícího brankáře do masky se míč odrazil ke připravenému Tomášovi Boštíkovi který z dorážky zvýšil náskok Litomyšle.
18:34 GÓL FBC PEAKSPORT LITOMYŠL! 4:2
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil #17 Tomáš Boštík bez asistence (4:2)
17:30 Procházka Miloš nastřelil tyč.
15:30 Litomyšl kontroluje hru a nepouští Dačice do velkých šancí.
13:00 Po dvaceti pěti vteřinách Litomyšl využívá přesilou hru. Michal Háp nahrávkou z rohu hřiště našel Martina Štarmana před bránou který už neměl moc práce dát gól.
12:59 GÓL FBC PEAKSPORT LITOMYŠL! 3:2
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil #77 Martin Štarman, asistoval #51 Michal Háp (3:2)
12:34 Vyloučen hráč #5 Petr Stejskal družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za hrubost
11:50 Hostující brankář se zapotil po dvou střelách domácích
11:30 Hra se přelívá ze strany na stranu.
09:11 Ze standardní situace Michal Háp prostřelil hostujícího brankáře. Standardní situaci měla Litomyšl na hranici velkého brankoviště Dačic.
09:10 GÓL FBC PEAKSPORT LITOMYŠL! 2:2
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil #51 Michal Háp, asistoval #96 Vilém Nonn (2:2)
08:20 Vteřiny před návratem Karlíka z trestné lavice Dačice využívají přesilovou hru a střelou od mantinelu zvyšují svůj náskok.
08:19 GÓL TJ Centropen Dačice! 1:2
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #5 Petr Stejskal, asistoval #94 Kryštof Kůs (1:2)
07:51 Dačice mají tlak a Litomyšli se nedaří vystřídat.
07:20 Litomyšli se podařilo prostřídat bránicí čtyřku.
06:20 Vyloučen hráč #27 Josef Karlík družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL na 2 minuty za hrubost
05:44 GÓL TJ Centropen Dačice! 1:1
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #20 Radovan Kubek, asistoval #21 Miloš Procházka (1:1)
05:43 Po nepovedené střele domácího obránce Kulhavého se Dačice dostali do přečíslení a proměnili ho.
01:44 Po rozehrávce z rohu hřiště našel Matěj Stejskal volného Jiřího Boštíka který měl odkrytou branku a skórovat už pro něj nebylo složité.
01:43 GÓL FBC PEAKSPORT LITOMYŠL! 1:0
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil #2 Jiří Boštík, asistoval #44 Matěj Stejskal (1:0)
00:00 Úvodní vhazování vyhráli Dačice.