1

3.

série

SK Jihlava - FBC LETOHRAD Orel Orlice 7:5pn
branky: 6. Marek Žaloudek, 14. Tomáš Trojan, 15. Zdeněk Klimeš, 43. Jan Mikeš, 60. Jan Mikeš, 66. Jan Mikeš, N Jan Mikeš - 10. Marek Švec, 37. Marek Švec, 37. František Majvald, 45. Jakub Doleček, 50. František Majvald; rozhodčí: Miloš Janda - Zdeněk Rada; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 28; zásahy brankářů: Tomáš Cacek 13 - Dominik Moravec 15; po třetinách: 3:1, 0:2, 2:2, 1:0
Ukončena trestná střílení
3 Nájezd na branku provedl z družstva SK Jihlava hráč #96 Jan Mikeš a vstřelil rozhodující gól (7:5).
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice hráč #23 Jakub Doleček , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice hráč #19 Marek Švec , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva SK Jihlava hráč #45 Michal Beránek , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice hráč #21 František Majvald a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva SK Jihlava hráč #3 Jan Horský a vstřelil gól.
65:00 Zahájena trestná střílení
79:59 Komentář domácích: Dobře odehraný zápas po taktické stránce a kvůli naším chybám a neproměňování šancí jsme nechali soupeře dostat do zápasu.
79:59 Komentář hostů Utkání jsme si prohráli špatnou úvodní třetinou a mizernou produktivitou po celý zápas. Děkujeme soupeři za fér utkání.
65:01 GÓL SK Jihlava! 6:5
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #96 Jan Mikeš z trestného střílení (6:5)
59:59 GÓL SK Jihlava! 5:5
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #96 Jan Mikeš bez asistence (5:5)
57:56 Timeout SK Jihlava
57:56 Domácí to zkouší bez brankáře!
49:24 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 4:5
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #21 František Majvald, asistoval #19 Marek Švec (4:5)
44:32 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 4:4
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #23 Jakub Doleček, asistoval #12 Jan Matyáš (4:4)
42:04 GÓL SK Jihlava! 4:3
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #96 Jan Mikeš, asistoval #88 Jan Beránek (4:3)
39:00 Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
36:29 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 3:3
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #21 František Majvald, asistoval #8 Jan Skalický (3:3)
36:01 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 3:2
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #19 Marek Švec, asistoval #27 Jan Moravec (3:2)
18:38 Hosté hrají v plném počtu.
16:38 Vyloučen hráč #11 Ondřej Pokorný družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za bránění ve hře
14:54 GÓL SK Jihlava! 3:1
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #4 Zdeněk Klimeš, asistoval #45 Michal Beránek (3:1)
13:53 GÓL SK Jihlava! 2:1
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #22 Tomáš Trojan, asistoval #96 Jan Mikeš (2:1)
09:08 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 1:1
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #19 Marek Švec, asistoval #8 Jan Skalický (1:1)
05:32 GÓL SK Jihlava! 1:0
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #14 Marek Žaloudek, asistoval #3 Jan Horský (1:0)