56
  • 56 55:47
    2

K1 Florbal Židenice - Tatran Střešovice 4:5
branky: 12. Kateřina Rybníčková, 22. Zuzana Hubáčková, 22. Natálie Janečková, 40. Kamila Pravcová - 7. Anežka Viplerová, 12. Markéta Prontekerová, 13. Karolína Vachušková, 54. Karolína Vachušková, 55. Karolína Vachušková; rozhodčí: Jan Beránek - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 2:3 + Karolína Vachušková (TAT) 5; využití: 0:1; diváků: 275; zásahy brankářů: Karolína Krištofová 12 - Hana Ranochová 16; po třetinách: 1:3, 3:0, 0:2
60:00 Komentář trenéra hostí Pavla Skazka: No úplně v suchým to nebylo :) Po první dobře odehrané třetině přišel kolaps hned v úvodu druhé třetiny, kdy jsme dvakrát rychle inkasovali a k tomu dostali pětiminutové vyloučení. Holky ukázaly obrovský morál a vůli vyhrát. Děkujeme soupeřům, kteří vytvořili vynikající atmosféru a přejeme hodně štěstí do bojů o udržení. Jdeme slavit!
60:00 Komentář trenéra domácích Starý Jiří: Bojovný vyrovnaný zápas před skvělou domácí kulisou, který mohly vyhrát oba dva týmy. Rozhodla zřejmě naše nevyužitá pětiminutová přesilovka v druhé třetině. V závěru se přiklonilo štěstí na stranu soupeře. Tatranu přejeme hodně štěstí v play off a my se jdeme připravit na úspěšné play down
59:59 Střely domácí: 4 hosté: 5
57:25 Židenice nedokáží se usadit na polovině Tatranu a opět bez střely a ohrožení nevyužívají přesilovku
55:47 Vyloučen hráč #95 Adéla Kramperová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
54:58 Timeout K1 Florbal Židenice
54:58 GÓL Tatran Střešovice! 4:5
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #6 Karolína Vachušková bez asistence (4:5)
54:58 Vachušková z neskutečného úhlu posílá Tatran do vedení
54:15 Zákrok Krištofové po střele od půlky,dnes chytá výborně
53:21 GÓL Tatran Střešovice! 4:4
53:21 Vachušková mrkla, viděla a trefila...vyrovnává na 4:4....křesá naději na play off pro Tatran
52:40 Tatran se snaží vytvořit si tlak když má míček na čepelích, ale domácí obrana dnes funguje skvěle....hrát tak celou sezonu hrály by o play off
52:01 Tatran dnes potřebuje uhrát body, aby se probojoval do Play-off. Zatím jsou však ve vedení Židenice.
51:15 Dračice drží míček na polovině svého soka.
50:35 Zabavská nahodila míček z poloviny hřiště a ten propadl kompletně celou obranou těsně mimo branku.
50:10 Po faulu na polovině domácích rozehraje Tatran volný úder.
49:31 Domácí se snaží těžit z protiútoků, Tatran je ale vzadu jakž takž pozorný.
48:01 U míčku jsou Střešovice, které hledají skulinku v defenzivě Židenic.
47:23 Romančáková hledala žabkou před brankou Dernerovou, ale hostující obrana přihrávku zblokovala.
46:56 Židenické hráčky hrají velice dobře v defenzivě a nepouštějí Tatran do vyložené šance.
46:25 Vachušková předvedla krásné sólo mezi čtyřmi protihráčkami, obkroužila téměř celou polovinu soupeře, ale nakonec si vylámala zuby na golmance Krištofové.
45:31 Tatran ubránil početní nevýhodu a začíná se tlačit ke srovnání.
44:05 Hostující hráčka sekla brankářku Krištofovou a odchází na dvě minuty na trestnou lavici.
43:06 Vyloučen hráč #3 Žaneta Reková družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
39:59 Střely domácí: 9 hosté: 6
39:15 GÓL K1 Florbal Židenice! 4:3
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #34 Kamila Pravcová, asistoval #9 Natálie Janečková (4:3)
39:15 Pravcová krásně ze středu hřiště přišpendlila míček k tyčce Ranochové...Posílá Židenice do vedení
38:48 Pravcová nádhernou střelou z otočky prověřuje Ranochovou, chyběla dorážející hráčka
36:18 Máme zde další početní výhodu bez střely na branku Tatranu
35:37 Dnešní utkání sleduje 275 diváků...Děkujeme
34:16 Vyloučen hráč #95 Adéla Kramperová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za blokování florbalky
34:05 Drápalová ve výhodě krásně nahrála do vlastní prázdné brány, pozorná Indrová lachtanem zachraňuje, vysloužila si potlesk publika
33:07 Dnešní přesilovky jsou ve stylu nestřílení na bránu, oba týmy zatím promrhaly výhodu hráček navíc
31:51 Vyloučen hráč #32 Kateřina Rybníčková družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za blokování florbalky
29:02 Hráčky Tatranu začínají vytvářet tlak na Židenice, zatím ale skvěle chytající Krištofová nedává naději
27:44 Domácí za celou přesilovku vyslaly pouze 4 střely na bránu a dá se říci neohrozily hostující Ranochovou
25:43 Zatím největší šanci měly hráčky Tatranu kdy Reková nasadila gajdy Smutné a Tomová dokázala včas zasáhnout míček
24:16 Hráčky Židenic stále nedokázaly vystřelit na bránu, zatím to vypadá jakoby měly strach střílet
23:16 Domácí tým dostává šanci na navýšení skóre při 5ti minutové přesilovce
22:24 Vyloučen hráč #6 Karolína Vachušková družstva Tatran Střešovice na 5 minuty za hrubost
22:16 Hráčky Židenic jsou momentálně na koni
21:27 GÓL K1 Florbal Židenice! 3:3
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #9 Natálie Janečková, asistoval #34 Kamila Pravcová (3:3)
21:27 Janečková doráží střelu Pravcové a vyrovnává stav utkání na 3:3
21:09 GÓL K1 Florbal Židenice! 2:3
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #5 Zuzana Hubáčková bez asistence (2:3)
21:09 Hubáčková využívá chyby hostující hráčky při rozehrání a nekompromisně zakončuje
20:25 Dernerová s Romančákovou měly na holích snížení stavu utkání, hostující golmanka byla proti
19:59 Střely domácí: 7 hosté: 6
19:43 Smutná zastavuje protiútok Tatranu a získává míček pro domácí
19:21 3 na 1 a Rybníčkové míček utíká neznámo kam
17:41 Dernerová neproměňuje TUTOVKU před prázdnou bránou.....trefuje Ranochovou při přesunu
16:23 Indrová bez respektu, nedá ani mm zadarmo
15:43 Židenicím chybí rychlost v nahrávkách při zakládání útoku
14:45 Pospíšilová krásně vyvezla , předala Pravcové a Romančákové přeskakuje na středu hůl
12:26 GÓL Tatran Střešovice! 1:3
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #6 Karolína Vachušková, asistoval #44 Barbora Zabavská (1:3)
12:26 Tatran po ztrátě míčku opět vybojoval a využívá přesilovku z blízkosti brány Krištofové
11:53 Vyloučen hráč #98 Silvia Tomová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání
11:45 GÓL Tatran Střešovice! 1:2
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #8 Markéta Prontekerová bez asistence (1:2)
11:26 GÓL K1 Florbal Židenice! 1:1
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #32 Kateřina Rybníčková, asistoval #9 Natálie Janečková (1:1)
11:26 Janečková po úniku u mantinelu střílí do golmanky a odražený míček Rybníčková zametá do brány a vyrovnává
09:46 Indrová od mantinelu překvapila golmanku Tatranu a trefuje pouze její vytaženou paži
09:02 Židenice se zatím drží na míčku, chybí ovšem nějaký nápad
07:43 Pravcová v rohu hřiště dala pocítit Reindlové svoji tvrdost a vybojovala míček pro domácí
06:33 GÓL Tatran Střešovice! 0:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #27 Anežka Viplerová, asistoval #21 Anna Řezníčková (0:1)
06:33 Tatran trestá chybu v domácí obraně a ujímá se vedení 0:1
05:25 Tatran výborným pressingem drží Židenic ve svém obranné polovině
04:57 Tatran trefuje horní hlasité nic
03:12 Zápas je zatím ve fázi nahoru dolů
02:01 Tatran Klidnou rozehrávkou dostává domácí Židenice pod tlak
01:09 Janečková s Rybníčkovou v šanci 2 na 1... Janečková v koncové přihrávce trefuje bránící hráčku
00:42 Domácí obrana se chybou v rozehrávce dostává pod tlak Střešovic
00:01 Hostující tým vyhrává úvodní buly
00:00 Vítáme všechny fanoušky florbalu na dnešním posledním utkání základní části mezi domácím týmem K1 Florbal Židenice a hostujícím týmem Tatran Střešovice. Hostujícímu týmu jde o účast v play off, domácí to mají jako přípravný zápas na play down