• 60 59:01
    2
    Lucie KRÝSLOVÁ

FbŠ Bohemians - K1 Florbal Židenice 3:4
branky: 34. Adéla Bočanová, 43. Hana Poláková, 44. Eliška Vrátná - 10. Zuzana Hubáčková, 22. Kristýna Pospíšilová, 52. Andrea Dernerová, 58. Silvia Tomová; rozhodčí: Jan Drška - Jiří Meisner; vyloučení: 4:4; využití: 0:1; diváků: 93; zásahy brankářů: Daniela Kreisingerová 13 - Karolína Krištofová 15; po třetinách: 0:1, 1:1, 2:2
60:00 Komentář trenéra domácích Tomáše Grigara: Od nás dneska všechno špatně... Rychlostně jsme prohráli všechny souboje a soupeř šel více za body než my. Ve středu nás čeká další podobné utkání s houževnatým soupeřem a my se na něj musíme připravit. Gratuluji soupeři k bodům a divákům za podporu.
60:00 Komentář trenéra hostí Dity Ondrejkové: Zajímavý zápas, mnoho pohledných i ošklivých situací. V první třetině to byl hodně útočný florbal, pro diváky určitě zajímavost. Druhá třetina bohužel zcela změnila obraz hry. A ve třetí už se jen bojovalo. Nakonec se ukázalo, že v holkách třímá vítězný duch. Jen jsme si na něj museli počkat do téhle fáze soutěže. Děkujeme Bohemce za prověrku a hodně štěstí v play-off.
60:00 Střely ve 3. třetině: Bohemians - 5, Židenice - 5
59:30 Nepovedenou standardku chtěla využít Kadidlová, ale neúspěšně
59:01 Vyloučen hráč #87 Lucie Krýslová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
58:54 Bohemians po timeoutu v šesti
58:44 Timeout FbŠ Bohemians
57:48 GÓL K1 Florbal Židenice! 3:4
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #98 Silvia Tomová, asistoval #34 Kamila Pravcová (3:4)
57:48 Tomová zjistila, že na Kreisingerovou střely vzduchem moc nefungují, a tak jí těsně vedle nohy posílá jen lehkou po zemi
56:50 Nová skvěle zasáhla a zabraňuje střele na branku od Pospíšilové
55:58 Bohemians sází především na Kadidlovou, která cloní před Krištofovou, ale ta tam dostává pořádně zabrat
55:09 Timeout K1 Florbal Židenice
55:08 Romančákové sjiždí před brankou Bohemians míček z čepele a domácí si oddechují
54:20 Balonek lítá hlavně vzduchem a hráčk mají problém se zpracováním, Více bojovnosti ale vidíme u Bohemians
53:15 Hra je vyrovnaná a z brněnské střídačky se ozývá 'neztrácejte hlavu!'
51:16 GÓL K1 Florbal Židenice! 3:3
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #88 Andrea Dernerová, asistoval #34 Kamila Pravcová (3:3)
50:15 Vyloučen hráč #14 Eliška Vrátná družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za bránění ve hře
48:50 Dernerové se do stahovačky připlétá Knapová, a tak Dernerová raději uklízí míček do bezpečí obrany
47:29 K dnešnímu utkání přihlíži 93 diváků, děkujeme!
46:36 I v oslabení se Bohemians dostává do vyložených šancí
45:11 Vyloučen hráč #17 Hana Poláková družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
44:34 Trestné střílení družstva K1 Florbal Židenice neproměnil #43 Jitka Drápalová.
44:32 Dernerová skvěle prohazuje Novou, kde Kreisingerová nedovoleně zabraňuje gólové situaci a vidíme trestné střílení
43:18 Nová skvěle viděla Vrátnou před brankou, balonek se ale odráží k Bočanové a Vrátná dostává na střelu druhou šanci, kterou proměňuje
43:17 GÓL FbŠ Bohemians! 3:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #14 Eliška Vrátná, asistoval #94 Adéla Bočanová (3:2)
42:27 Dvojice Bočanová - Poláková se nemílí a vsiťují společnými silami další branku
42:26 GÓL FbŠ Bohemians! 2:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #17 Hana Poláková, asistoval #94 Adéla Bočanová (2:2)
41:16 Vidíme hru nahoru dolů, kdy se to každých 15 vteřin mění
40:01 Buly pro Židence, dneska v tomto ohledu mají hattrick
40:00 Střely ve 2. třetině: Bohemians - 5, Židenice - 4
38:47 Bohemians se snaží z obrany nějak dostat do útoku, ale Židenice neustálé napadají
36:09 Císařová se chtěla otočit, ale tvrdě naráží do Hřebíčkové, která byla připravená
35:55 Běhounková po souboji končí za mantinelem
34:44 Pospíšilová skvěle křižně přihrává přes dvě hráčky na Romančákovou, ta ale střílí příliš vysoko
34:07 Poslední vteřiny přesilové hry Židenic se odehrávají na domácí polovině
33:31 GÓL FbŠ Bohemians! 1:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #94 Adéla Bočanová, asistoval #17 Hana Poláková (1:2)
33:31 Bohemka zřejmě potřebuje více prostoru na hřišti, protože hra 4 na 4 jim prospívá
32:40 Vyloučen hráč #11 Andrea Kadidlová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
31:45 Vyloučen hráč #97 Kristýna Pospíšilová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
31:45 Poláková byla faulovaná a vybojovala rozehrávku ze skvělého místa přímo před brankou, Pospíšilová ale stála příliš blízko a vypadá to, že se Židenice z oslabení jen tak nedostanou
30:41 Po vyloučení na obou stranách sledujeme rychlejší hru, ale odehrávající se na polovině hostů
30:36 Vyloučen hráč #77 Anna-Marie Divišová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání
29:42 Vyloučen hráč #5 Zuzana Hubáčková družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání
29:10 Dernerová teď sama přeběhla všechny hráčky a snažila se doběhnout míček. Zapomněla ale na Kreisingerovou, která ho odkopává
28:21 Bočanová se snaží v přesilové hře vždy z rohu nahazovat na střed před bránu, ale vždy jí překvapí nějaká překážka
27:24 Vyloučen hráč #66 Noemi Knapová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání
26:28 Tým Židenic je před vlastní brankou hodně důsledný a moc nedovolí Bohemians tam cokoli vymyslet
25:47 Trestné střílení družstva FbŠ Bohemians neproměnil #94 Adéla Bočanová.
25:30 Císařová teď předvedla skvělou otočku z jejího zdvojení a vchází z ní vítězně
24:19 Nová si teď zkoušela vyběhnout do útoku pro přihrávku Polákové, je ale faulovaná a vybojovala standardku
22:40 Pospíšilová teď svěle přihrává na úplně volnou Hubáčkovou, ta ale posílá lehkou střelu přímo do rukou Kreisingerové
21:30 GÓL K1 Florbal Židenice! 0:2
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #97 Kristýna Pospíšilová, asistoval #22 Michaela Hřebíčková (0:2)
21:30 Nikdo teď nevěděl, kde je míček, ale nakonec se objevil za zády Kreisingerové
20:41 Loudová chtěla rozehrát z rohu, ale čekala na jednu ze svých spoluhráček, že jí přijde přihrát
20:01 Buly ve druh části opět pro Židenice
20:00 Střely po 1. třetině: Bohemians - 8, Židenice - 8
19:52 Na krištofovou se střílí jak z kulometu, ale vše se jí odráží od helmy
19:12 Dernerová měla úplně volnou a odkrytou bránu, ale míjí!
18:26 Kadidlová vysprintovala, ale její přihrávka na Polákovou na středu přerušuje Romančáková
17:49 Poláková přes 3 hráčky se dostala až ke Krištofové, míček ale končí venku ze hřiště
15:53 Hubáčková ve velkém zápalu o míček jde až do kolen
14:30 Ze šermování o míček, kdy v chumlu byly 3 hráčky z každého týmu vychází úspěšně rozehrávka pro Bohemians
13:20 Hubáčková byla ve správnou chvíli na správném místě a běží sama na Kresibgerovou. Míček jí v poslední chvíli sjíždí z čepele.
12:35 Pospíšlová se sanžila protačit míček mezi Bočanovou a Polákovou, ale neuspěla. 2 na 0 ale úspěšně chytá Krištofová
11:45 Křižná přihrávka Knopové rovnou na Tomovou, ta střílí jen do připravené Kreisingerové
11:05 Loudová ze standardky střílí rovnou na bránu, ale od Císařové se míček odráží do rohu
09:45 Nedáš, dostaneš. Z rukou Krištofové rovnou do útočného pásma
09:26 GÓL K1 Florbal Židenice! 0:1
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #5 Zuzana Hubáčková, asistoval #98 Silvia Tomová (0:1)
09:10 4 na 1! Toulová se snaží přihrát, ale míček se odráží jí zpět na florbalku a střílí pouze do Krištofové
07:44 Vrátná si krásně na půlce obehrála Hřebíčkovou a jde směle do útoku
06:40 Divišová se snažila prostřelit před hostující brankou míček na Cukrovou, ta míjí a míček končí v rohu
03:46 Indrová se snažila z obrany vyhodit míček do útočného pásma, ale Šindelářová jí tento záměr zastavuje
03:36 Ze souboje 2 na 1 u mantinelu vychází vítězně Romančáková
02:15 Hra se odehrává zatím ve vysokém tempu a nikdo nechce nechat nikomu nic zadarmo
01:14 Bohemians začalo hrát na 3 lajny, ale zatíms e hra odehrává na jejich půlce
00:01 Na začátku utkání jsme mohli vidět ocenění Hany Polákové za skvělé služby pro FbŠ Bohemians
00:01 Úvodní buly pro Židenice
00:00 Dobrý den vážení sportovní diváci, vítáme vás na zápase 20. kola Extraligy žen, kde se jako domácí tým představí FbŠ Bohemians, který hostí tým až z dalekého Brna K1 Florbal Židenice. Přejeme příjemnou zábavu!