• 56 55:58
    18:0
    (Hudáková)

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 18:0
branky: 3. Karina Vavrečková, 4. Pavla Kajfoszová, 7. Nela Kapcová, 11. Paulína Hudáková, 16. Veronika Rybičková, 18. Denisa Kotzurová, 22. Nela Kapcová, 24. Romana Kiecková, 30. Markéta Vrlíková, 33. Jana Lacková, 34. Paulína Hudáková, 35. Denisa Kotzurová, 43. Jana Lacková, 43. Paulína Hudáková, 47. Pavla Kajfoszová, 48. Nela Kapcová, 54. Denisa Kotzurová, 56. Viktória Grossová; rozhodčí: Martin Petřík - Tomáš Podlesný; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 56; zásahy brankářů: Jana Dupčáková 16 - Kateřina Fialová 21; po třetinách: 6:0, 6:0, 6:0
60:00 Komentář trenéra domácích pana Jakuba Robenka: 18 vstřelených branek, zápas s nulou, 100% naplnění zápasových cílů. Velká pochvala za hru na obou koncích hřiště. Takhle to vypadá, když se florbalem bavíme.
60:00 Komentář trenéra hostí pana Víta Procházky: Holky dnes zaslouží pochvalu za nasazení až do konce, víc pozitiv ale těžko najdu. To málo vytvořených šancí trestuhodně zahazujeme, zatímco Ostrava chladnokrevně zakončuje. Špatně jsme řešili velké množství situací ve vlastním brankovišti, navíc jsme od rozhodnutého stavu trochu experimentovali. Stále ale věříme ve světlejší zítřky. Děkujeme soupeři.
60:00 Střely ve 3. třetině: 17 - 5
59:00 Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
58:05 Kotzurová ztrácí míček na útočné polovině.
55:58 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 18:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #73 Viktória Grossová, asistoval #99 Paulína Hudáková (18:0)
55:58 Krásné zakončení Grossové vede k dalšímu gólu.
54:13 Kapcová přímo do 'pupku' Fialové.
53:02 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 17:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #10 Denisa Kotzurová, asistoval #5 Markéta Vrlíková (17:0)
52:26 Kotzurová zkušená klička mezi dvě hráčky.
51:08 Hudáková z poloviny trefuje pouze blok.
50:06 Staňková se dostala ke střele, Dupčáková vyráží.
49:25 Fialová je obstřelována ze všech stran.
47:31 Žurková pěkně na Kajfoszovou, ta míček netrefuje.
47:03 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 16:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #68 Nela Kapcová, asistoval #10 Denisa Kotzurová (16:0)
47:03 A další gól...
46:35 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 15:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #77 Pavla Kajfoszová, asistoval #22 Romana Kiecková (15:0)
46:19 Plzeň kombinuje za vlastní bránou.
45:49 Grossová sevřena dvěma hráčkami v rohu.
44:44 Hudáková z poloviny, Fialová připravená.
43:56 Šablaturová to zkusila z výjezdu, ale střílí příliš vysoko.
43:00 Hraje se pouze na polovině Plzně.
42:39 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 14:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #99 Paulína Hudáková, asistoval #6 Karina Vavrečková (14:0)
42:00 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 13:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #11 Jana Lacková, asistoval #22 Romana Kiecková (13:0)
41:36 Hosté hrají v plném počtu.
40:53 Bohmová chtěla utéct po mantinelu, ale ještě než to stihla, ztratila míček.
40:00 Střely ve 2. třetině: 13 - 7
39:36 Vyloučen hráč #55 Dominika Vatahová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře
39:00 Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
38:20 Kapcová sama na bránu. Trefuje jen nohu Fialové.
37:46 Vrlíková zpět na hřišti.
37:37 Vyloučen hráč #73 Viktória Grossová družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání
36:06 Kotzurová se dostala do šance, bohužel míjí bránu.
35:46 Vyloučen hráč #5 Markéta Vrlíková družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za špatné střídání
34:58 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 12:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #10 Denisa Kotzurová, asistoval #99 Paulína Hudáková (12:0)
34:11 Zuzaníková zachraňuje skoro 100% gól.
33:22 Kapcová na středu netrefuje bránu.
33:01 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 11:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #99 Paulína Hudáková, asistoval #10 Denisa Kotzurová (11:0)
32:58 Hosté se snaží kombinovat v obranném pásmu.
32:19 Trestné střílení družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň neproměnil #12 Julie Svítilová.
32:09 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 10:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #11 Jana Lacková bez asistence (10:0)
31:08 Balónek teď jen se štěstím neskončil za zády Fialové.
30:00 Ostrava opět obléhá polovinu hostí.
29:08 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 9:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #5 Markéta Vrlíková, asistoval #6 Karina Vavrečková (9:0)
28:40 Teď se hrálo na domácí polovině, ale gól z toho nevzešel.
26:51 Vavrečková zpacifikovala Drugdovou a vyráží do útoku.
25:55 Staňková střílí nad.
25:33 Zuzaníková ztratila na středu, avšak Lacková míček hned získala zpět.
24:12 Hudáková to zkusila bekhendem ze vzduchu, Fialová vyráží.
23:54 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 8:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #22 Romana Kiecková, asistoval #32 Alena Zuzaníková (8:0)
23:46 Mašková se snažila obhodit si Grossovou, ale ta se nedala.
23:08 Hudáková přestřeluje bránu.
22:06 Kajfoszová krásně na Žurkovou, ta trefuje tyčku.
21:01 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 7:0
20:45 Domácí ve velkém tlaku, vypadá to spíš jakoby se hrála přesilovka.
20:00 Střely v 1. třetině: 9 - 4
19:00 Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:08 Plzeň pod tlakem na vlastní polovině.
17:05 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 6:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #10 Denisa Kotzurová, asistoval #68 Nela Kapcová (6:0)
15:55 Nachtmanová se dostala až ke střele, ale míří nad.
15:22 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 5:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #9 Veronika Rybičková, asistoval #99 Paulína Hudáková (5:0)
15:08 Vyloučen hráč #55 Dominika Vatahová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání
14:10 Hosté hrají v plném počtu.
13:12 Drugdová se něco snažila vymyslet za domácí bránou, ale rychle přišla o míček.
12:32 Ostrava zatím bez střely.
12:10 Vyloučen hráč #2 Aneta Nachtmanová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání
10:45 Hudáková zneškodňuje rozběhnutou Staňkovou.
10:08 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 4:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #99 Paulína Hudáková, asistoval #5 Markéta Vrlíková (4:0)
08:54 Bohmová nedává 100% šanci.
08:11 Kapcové se nepovedlo dorazit skákavý míč do brány.
06:55 Grossová zastavuje nebezpečnou situaci.
06:34 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 3:0
05:54 Po chybné nahrávce Zuzaníkové přichází Ostrava o míček.
05:00 Žurková kombinuje za bránou hostí.
03:52 Plzeň se snaží napadat, ale domácí obrana zkušeně odolává.
03:03 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 2:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #77 Pavla Kajfoszová, asistoval #32 Alena Zuzaníková (2:0)
03:03 Rychlá kombinace z rohu končí gólem.
02:33 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 1:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #6 Karina Vavrečková, asistoval #99 Paulína Hudáková (1:0)
02:04 Domácí vyvíjí velký tlak na hosty.
00:56 Křemenáková se mohla dostat do šance, ale ztrácí míček.
00:01 Úvodní buly pro domácí tým.