• 60 59:29
    6:3
    (Kapcová)

1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 6:3
branky: 7. Barbora Husková, 22. Alžbeta Ďuríková, 41. Justyna Rudzińska, 53. Eliška Planková, 56. Barbora Husková, 58. Šárka Boľová - 47. Denisa Kotzurová, 55. Nela Kapcová, 60. Denisa Kotzurová; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 120; zásahy brankářů: Nikola Příleská 17 - Veronika Tomšová 22; po třetinách: 1:0, 1:0, 4:3
60:00 Komentář trenéra hostů, pana Jakuba Robenka: Z Naší strany slabý výkon. Bylo jen málo pasáží, kdy jsme soupeře dokázali přehrávat a vytvářet si šance. Bohužel proti Vítkovicím si takový zápas dovolit nemůžeme. Máme na čem pracovat, ale rozhodně jsme letos ještě neřekli poslední slovo.
60:00 Komentář trenéra domácích, pana Tomáše Martiníka: Dnes výborně vybojované vítězství, za které jsme moc rádi. V zápase jsme střídali sebevědomé momenty s těmi nejistými, znovu jsme nebyli ideálně produktivní. Dvě třetiny jsme velmi slušně pracovali v obraně, škoda těch zaváhání v konci zápasu. Spokojenost s výkonem tím mohla být ještě větší. Děkujeme soupeřkám za zápas.
60:00 Střely ve třetí třetině: domácí 10 - hosté 9 Střely celkem: domácí 28 - hosté 20
60:00 Nejlepší hráčka domácích s číslem 16 Zuzana Šponiarová Nejlepší hráčka hostů s číslem 10 Denisa Kotzurová.
59:53 Vyloučen hráč #2 Alžbeta Ďuríková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
59:29 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 6:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #10 Denisa Kotzurová, asistoval #68 Nela Kapcová (6:3)
59:02 Timeout FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
59:00 Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
57:59 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 6:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #3 Šárka Boľová bez asistence (6:2)
57:59 Boľová z půlky do prázdné.
57:25 Ostrava opět v 6
57:00 Probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.
55:32 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #26 Barbora Husková z trestného střílení (5:2)
55:15 Ostrava v šesti.
54:48 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 4:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #68 Nela Kapcová, asistoval #99 Paulína Hudáková (4:2)
52:57 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #48 Eliška Planková, asistoval #16 Zuzana Šponiarová (4:1)
52:57 Planková dorazila míček do odkryté branky po individuální akci Šponiarové.
52:43 Vítkovice v tlaku.
49:16 Hosté v plném počtu.
48:33 Kryzwak nastřeluje tyč.
47:16 Vyloučen hráč #88 Kristina Hudáková družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání
47:16 Vítkovice si zahrají další přesilovku.
46:26 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 3:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #10 Denisa Kotzurová, asistoval #99 Paulína Hudáková (3:1)
45:27 Kapcová nastřeluje tyč.
43:24 Vítkovice kombinují na půlce hostů.
40:24 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #69 Justyna Rudzińska, asistoval #44 Lucie Šebestová (3:0)
40:24 Kryzwak se uvolnila na lajně, vyjela do středu a vypálila.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrál tým domácích.
40:00 Střely ve druhé třetině: domácí 12 - hosté 9
39:35 Hra je ostřejší každou sekundy víc a víc.
39:00 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:24 Kotzurovou vychytala Příleská.
36:45 Rozhodčí neuznali branku, kvůli špatné rozehrávky FBC Ostravy.
35:00 Dnešní utkání sleduje 120 diváků.
33:47 Vítkovice kombinují na půlce hostů.
32:26 Vyloučen hráč #77 Pavla Kajfoszová družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání
32:26 Vítkovice si zahrají přesilovou hru.
28:54 Nic moc zvláštního se neděje.
27:22 Hra se nám začíná přiostřovat.
25:35 Hra se přelévá ze strany na strany.
21:21 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #2 Alžbeta Ďuríková, asistoval #16 Zuzana Šponiarová (2:0)
21:21 Ďuríková zvyšuje na 2:0
20:01 Úvodní buly vyhrál tým Ostravy.
20:00 Střely v první třetině: domácí 6 - hosté 2
19:58 V poslední minutě se nic zajímavého nestalo.
19:00 Probíhá poslední minuta první třetiny.
14:22 Domácí měli teď dvě střely na hostující golmanku, akorát ji nepřekonali.
13:22 Střelu Žurkové chytá Příleská.
11:22 Hraje se nahoru dolů.
08:35 Střelu Huskové chytá Tomšová.
07:25 Vítkovice v tlaku.
06:14 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #26 Barbora Husková, asistoval #69 Justyna Rudzińska (1:0)
06:14 Husková vstřeluje branku.
04:55 Vítkovice v tlaku.
03:51 Hra se přelévá ze strany na stranu.
01:02 Káčová míří nad.
00:01 Úvodní buly první třetiny vyhrál tým Vítkovic.