5:2
    Karolína ŠTEFFELOVÁ
    (Voloshchuk)

FBŠ SLAVIA Plzeň - TJ Sokol Nové Strašecí 5:2
branky: 3. Ivana Vachovcová, 6. Ivana Vachovcová, 7. Jitka Jedličková, 30. Ivana Vachovcová, 36. Karolína Šteffelová - 16. Karolína Bulvová, 21. Veronika Křečková; rozhodčí: Vladimír Buzický - Martin Štrunc; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 57; zásahy brankářů: Anna Urbanová ? - Kateřina Macounová ?; po třetinách: 3:0, 0:2, 2:0
36:00 Ukončení 3. části
35:22 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 5:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #26 Karolína Šteffelová, asistoval #89 Tetyana Voloshchuk (5:2)
29:45 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 4:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #14 Ivana Vachovcová, asistoval #22 Patricie Suchanová (4:2)
28:23 Timeout TJ Sokol Nové Strašecí
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
20:45 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 3:2
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #12 Veronika Křečková, asistoval #16 Karolína Bulvová (3:2)
20:45 Ve druhé třetině se domácím zatím nepodařilo prosadit, za to hostující hráčky poměrně zdramatizovaly zápas a dostaly se na rozdíl jediné branky.
15:54 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 3:1
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #16 Karolína Bulvová bez asistence (3:1)
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
06:06 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 3:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #44 Jitka Jedličková, asistoval #22 Patricie Suchanová (3:0)
05:50 Bačkovská netrefila míček ideálně a ten letí vysoko nad.
05:25 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 2:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #14 Ivana Vachovcová, asistoval #84 Eliška Jaroslava Mrázová (2:0)
05:25 Mrázová opět našla Vachovcovou nabíhající za obranou a ta se opět nemýlí.
04:26 Ani Černochové, ani Binědové a ani napotřetí Slívové se nepodařilo dostat míček za Macounovou.
02:37 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 1:0
02:37 I přes několik nebezpečných akcí hostů skóre dnešního zápasu otevírá domácí Vachovcová, která si položila Macounovou a zavezla míček až do branky.