• 44 43:25
    2:8
    (Opicová)

FA SEPTA.CZ Č. Budějovice - Spartak Pelhřimov 2:8
branky: 13. Lada Tancerová, 21. Adéla Štenclová - 10. Lucie Sůvová, 12. Lucie Sůvová, 25. Lucie Sůvová, 35. Lucie Sůvová, 37. Petra Němcová, 39. Nella Snížková, 43. Michaela Hazová, 44. Petra Němcová; rozhodčí: Jakub Iha - Karel Hencl; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Tereza Mlezivová ? - Šárka Domanská ?; po třetinách: 1:2, 1:1, 0:5
43:25 GÓL Spartak Pelhřimov! 2:8
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #9 Petra Němcová, asistoval #12 Michaela Opicová (2:8)
42:58 GÓL Spartak Pelhřimov! 2:7
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #24 Michaela Hazová, asistoval #4 Blanka Břečková (2:7)
38:08 GÓL Spartak Pelhřimov! 2:6
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #23 Nella Snížková, asistoval #17 Markéta Novotná (2:6)
37:03 Timeout FA SEPTA.CZ Č. Budějovice
36:06 GÓL Spartak Pelhřimov! 2:5
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #9 Petra Němcová, asistoval #14 Lucie Sůvová (2:5)
36:06 Pelhřimovské duo Sůvová- Němcová řádí a zvyšují tak na 2:5.
34:23 GÓL Spartak Pelhřimov! 2:4
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #14 Lucie Sůvová, asistoval #9 Petra Němcová (2:4)
24:03 GÓL Spartak Pelhřimov! 2:3
20:49 GÓL FA SEPTA.CZ Č. Budějovice! 2:2
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil #79 Adéla Štenclová bez asistence (2:2)
12:35 Zápas nabývá na dramatičnosti. Domácí snižují na 1:2.
12:24 GÓL FA SEPTA.CZ Č. Budějovice! 1:2
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil #12 Lada Tancerová bez asistence (1:2)
11:47 GÓL Spartak Pelhřimov! 0:2
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #14 Lucie Sůvová, asistoval #23 Nella Snížková (0:2)
09:03 GÓL Spartak Pelhřimov! 0:1
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #14 Lucie Sůvová bez asistence (0:1)
09:03 Hráčka s číslem 23 prokázala svůj zápal do hry. Byla vyloučena. To ale Pelhřimovu nevadí a jde do vedení.
08:17 Vyloučen hráč #23 Nella Snížková družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za bránění ve hře
02:25 Pořadatelský stolek je dnes velmi vstřícný a s radostí plní přání hráčkám. Tímto zdravíme Nellu Snížkovou a přejeme jí mnoho úspěchů.