• 44 43:39
    2
    vražení zády

FBŠ Hummel Hattrick Brno - Florbal Exelsior Havířov 4:4
branky: 9. Jiří Hájek, 20. Šimon Hronek, 31. Jiří Hájek, 43. Jiří Hájek - 22. Martin Šulc, 35. Boleslav Moudrý, 40. Martin Kutáček, 42. Tomáš Bečka; rozhodčí: Martin Kotala - Tomáš Ryba; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Matěj Buršík ? - Jakub Starzyk ?; po třetinách: 1:0, 1:1, 2:3
45:00 Komentář trenéra hostů pana Tomáše Funioka: Asi náš nejlepší zápas chybělo nám ale střelecké štěstí..
43:39 Vyloučen hráč #69 Martin Kutáček družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za vražení zády
42:38 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 4:4
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #43 Jiří Hájek, asistoval #70 Šimon Hronek (4:4)
41:33 Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
41:33 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 3:4
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #15 Tomáš Bečka bez asistence (3:4)
39:45 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 3:3
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #69 Martin Kutáček, asistoval #6 Martin Šulc (3:3)
34:00 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 3:2
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #59 Boleslav Moudrý, asistoval #53 Tomáš Prus (3:2)
30:57 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 3:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #43 Jiří Hájek, asistoval #77 Štěpán Musil (3:1)
21:32 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 2:1
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #6 Martin Šulc, asistoval #69 Martin Kutáček (2:1)
20:46 Vyloučen hráč #44 Kryštof Krchňák družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání
19:08 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 2:0
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #70 Šimon Hronek bez asistence (2:0)
13:43 Vyloučen hráč #20 Tobiáš Kopáček družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za hrubost
08:11 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 1:0
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #43 Jiří Hájek, asistoval #32 Patrik Hájek (1:0)