4:8
    František KUŽEL
    (Mikulík)

1. MVIL Ostrava - FBS Olomouc A 4:8
branky: 2. Matěj Sokol, 18. Vojtěch Rajnošek, 19. Matěj Sokol, 41. Matěj Sokol - 11. Jakub Mynář, 13. Martin Nehyba, 14. Jakub Mynář, 29. Tomáš Štrbák, 33. Jakub Mynář, 37. Dušan Soušek, 44. Tomáš Jelínek, 45. František Kužel; rozhodčí: Dalibor Jekielek - Dominik Pustówka; vyloučení: 4:5; využití: 1:0; zásahy brankářů: David Hloušek ? - Michael Hruška ?; po třetinách: 1:3, 2:1, 1:4
44:59 děkujeme za utkání, komentář trenéra domácích
44:59 Komentář trenéra hostů: Děkujeme za utkání, a mnoho štěstí v letní přípravě
44:08 GÓL FBS Olomouc A! 4:8
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil #31 František Kužel, asistoval #41 Antonín Mikulík (4:8)
43:38 GÓL FBS Olomouc A! 4:7
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil #87 Tomáš Jelínek, asistoval #21 Jakub Mynář (4:7)
43:33 Timeout FBS Olomouc A
40:29 GÓL 1. MVIL Ostrava! 4:6
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil #55 Matěj Sokol, asistoval #77 David Štirba (4:6)
39:05 Vyloučen hráč #87 Tomáš Jelínek družstva FBS Olomouc A na 2 minuty za sekání
36:33 Vyloučen hráč #21 Jakub Mynář družstva FBS Olomouc A na 2 minuty za nedovolené vrážení
36:20 GÓL FBS Olomouc A! 3:6
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil #17 Dušan Soušek, asistoval #4 Martin Nehyba (3:6)
32:55 GÓL FBS Olomouc A! 3:5
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil #21 Jakub Mynář, asistoval #87 Tomáš Jelínek (3:5)
32:06 Vyloučen hráč #77 David Štirba družstva 1. MVIL Ostrava na 2 minuty za zdržování hry
31:33 Vyloučen hráč #23 Rostislav Pavlíček družstva FBS Olomouc A na 2 minuty za sekání
28:06 GÓL FBS Olomouc A! 3:4
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil #11 Tomáš Štrbák, asistoval #10 David Kotek (3:4)
27:32 Vyloučen hráč #56 Jan Kafna družstva 1. MVIL Ostrava na 2 minuty za hrubost
27:00 Vyloučen hráč #11 Tomáš Štrbák družstva FBS Olomouc A na 2 minuty za blokování florbalky
27:00 Vyloučen hráč #23 Rostislav Pavlíček družstva FBS Olomouc A na 2 minuty za nedovolené vrážení
22:51 Vyloučen hráč #10 Nikolas Kuruc družstva 1. MVIL Ostrava na 2 minuty za hrubost
18:11 GÓL 1. MVIL Ostrava! 3:3
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil #55 Matěj Sokol, asistoval #23 Matyáš Vašňovský (3:3)
17:25 GÓL 1. MVIL Ostrava! 2:3
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil #5 Vojtěch Rajnošek, asistoval #12 Richard Holbera (2:3)
13:36 GÓL FBS Olomouc A! 1:3
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil #21 Jakub Mynář bez asistence (1:3)
12:38 GÓL FBS Olomouc A! 1:2
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil #4 Martin Nehyba, asistoval #11 Tomáš Štrbák (1:2)
10:07 GÓL FBS Olomouc A! 1:1
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil #21 Jakub Mynář, asistoval #31 František Kužel (1:1)
04:23 Vyloučen hráč #20 Jakub Hloušek družstva 1. MVIL Ostrava na 2 minuty za sekání
01:44 GÓL 1. MVIL Ostrava! 1:0
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil #55 Matěj Sokol, asistoval #56 Jan Kafna (1:0)