9:6
    Jan HINČICA
    (Štirba)

PANTHERS OTROKOVICE - 1. MVIL Ostrava 9:6
branky: 7. Jan Hrtús, 7. Marek Koudela, 9. Jan Hrtús, 11. Dalimil Krčma, 13. Petr Pšenčík, 23. Petr Pšenčík, 32. Vít Ides, 32. Pavel Chmelář, 33. Jan Hrtús - 9. Jakub Hloušek, 11. Matěj Sokol, 19. Matěj Sokol, 22. Tomáš Tománek, 26. Matěj Sokol, 43. Jan Hinčica; rozhodčí: Pavel Brückner - Marek Loskot; vyloučení: 1:2; využití: 2:0; diváků: 38; zásahy brankářů: Tomáš Mráček ?, Jan Vorálek ? - Jakub Mikunda ?; po třetinách: 5:2, 1:3, 3:1
45:00 Komentář domácích 'Díky soupeři a všem zúčastněným za utkání'
45:00 Komentář hostů:Klasický špatný vstup do třetí třetiny rozhodl o celém utkání. Škoda. Děkujeme soupeřům a rozhodčím.
42:45 GÓL 1. MVIL Ostrava! 9:6
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil #43 Jan Hinčica, asistoval #77 David Štirba (9:6)
41:40 Timeout 1. MVIL Ostrava
32:19 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 9:5
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #25 Jan Hrtús, asistoval #13 Pavel Chmelář (9:5)
31:33 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 8:5
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #13 Pavel Chmelář, asistoval #14 Petr Pšenčík (8:5)
31:03 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 7:5
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #56 Vít Ides, asistoval #16 Ondřej Kahoun (7:5)
25:46 GÓL 1. MVIL Ostrava! 6:5
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil #55 Matěj Sokol, asistoval #43 Jan Hinčica (6:5)
25:46 Střídání brankáře. Nový brankář #95 Jan Vorálek družstva PANTHERS OTROKOVICE
22:30 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 6:4
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #14 Petr Pšenčík, asistoval #25 Jan Hrtús (6:4)
21:21 GÓL 1. MVIL Ostrava! 5:4
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil #14 Tomáš Tománek, asistoval #55 Matěj Sokol (5:4)
20:55 Vyloučen hráč #10 Nikolas Kuruc družstva 1. MVIL Ostrava na 2 minuty za sekání
18:04 GÓL 1. MVIL Ostrava! 5:3
13:20 Vyloučen hráč #56 Vít Ides družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za blokování florbalky
12:54 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 5:2
10:55 GÓL 1. MVIL Ostrava! 4:2
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil #55 Matěj Sokol, asistoval #8 Daniel Král (4:2)
10:15 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 4:1
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #11 Dalimil Krčma, asistoval #9 Marek Koudela (4:1)
08:57 GÓL 1. MVIL Ostrava! 3:1
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil #20 Jakub Hloušek, asistoval #55 Matěj Sokol (3:1)
08:20 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 3:0
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #25 Jan Hrtús, asistoval #6 Petr Kopecký (3:0)
06:58 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 2:0
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #9 Marek Koudela, asistoval #11 Dalimil Krčma (2:0)
06:04 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 1:0
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #25 Jan Hrtús, asistoval #56 Vít Ides (1:0)
04:41 Vyloučen hráč #8 Daniel Král družstva 1. MVIL Ostrava na 2 minuty za bránění ve hře