45
  • 45 44:21
    MVIL

Bulldogs Brno - 1. MVIL Ostrava 6:2
branky: 4. Kryštof Kočí, 7. Kryštof Kočí, 9. Tomáš Jedlička, 22. Michal Rada, 38. Kryštof Kočí, 39. Martin Sedláček - 14. Matěj Sokol, 19. Matěj Sokol; rozhodčí: Jakub Cigl - Jan Máša; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 36; zásahy brankářů: Matěj Faltus ? - David Hloušek ?; po třetinách: 3:1, 1:1, 2:0
45:00 Komentář domácích: 'Díky za utkání'.
45:00 Komentář hostí: 'Škoda neproměněných šancí, kousali bychom více. Děkujeme za zápas.'
44:21 Timeout 1. MVIL Ostrava
40:03 Trestné střílení družstva Bulldogs Brno neproměnil #99 Jakub Jurkulák.
38:41 GÓL Bulldogs Brno! 6:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #35 Martin Sedláček, asistoval #68 Radek Novotný (6:2)
37:05 GÓL Bulldogs Brno! 5:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #20 Kryštof Kočí, asistoval #19 Ondřej Beránek (5:2)
21:51 Vyloučen hráč #77 David Štirba družstva 1. MVIL Ostrava na 2 minuty za hrubost
21:07 GÓL Bulldogs Brno! 4:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #85 Michal Rada, asistoval #99 Jakub Jurkulák (4:2)
18:12 GÓL 1. MVIL Ostrava! 3:2
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil #55 Matěj Sokol bez asistence (3:2)
13:48 GÓL 1. MVIL Ostrava! 3:1
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil #55 Matěj Sokol bez asistence (3:1)
08:09 GÓL Bulldogs Brno! 3:0
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #89 Tomáš Jedlička, asistoval #35 Martin Sedláček (3:0)
06:45 GÓL Bulldogs Brno! 2:0
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #20 Kryštof Kočí, asistoval #48 Marek Šauer (2:0)
03:24 GÓL Bulldogs Brno! 1:0
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #20 Kryštof Kočí, asistoval #18 Jiří Černohous (1:0)