13:5
    Štěpán GRAF
    (Moudrý)

1. AC eFlorbal Uherský Brod - Florbal Exelsior Havířov 14:5
branky: 16. David Ležatka, 20. David Ležatka, 25. Jaroslav David, 30. Martin Ležatka, 31. David Ležatka, 32. Jaroslav David, 33. Martin Ležatka, 33. Kryštof Mikeska, 36. Martin Ležatka, 40. Martin Brauner, 41. Jaroslav David, 43. Martin Ležatka, 44. David Ležatka, 45. Erik Kouřil - 1. Radim Pecháček, 35. Tomáš Prus, 38. Radim Pecháček, 43. Tomáš Prus, 45. Štěpán Graf; rozhodčí: Jaromír Kubáč - Václav Killar; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 11; zásahy brankářů: Ondřej Buráň 15, Ondřej Daníček 2 - Jan Pěgřimek 27; po třetinách: 0:1, 4:0, 10:4
45:00 Komentář trenéra hostů: První třetinu hráči plnili co měli. Poté už to byla anarchie a neplnění úkolů. Hlavně špatné bránění celého týmu. Díky soupeři
45:00 Komentář trenéra domácích: Po celý zápas jsme hru kontrolovali a zaslouženě zvítězili. Soupeři děkujeme za utkání.
44:49 GÓL 1. AC eFlorbal Uherský Brod! 14:5
Branku družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod vstřelil #10 Erik Kouřil z trestného střílení (14:5)
44:02 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 13:5
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #62 Štěpán Graf, asistoval #59 Boleslav Moudrý (13:5)
43:15 GÓL 1. AC eFlorbal Uherský Brod! 13:4
Branku družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod vstřelil #6 David Ležatka, asistoval #7 Martin Ležatka (13:4)
42:59 GÓL 1. AC eFlorbal Uherský Brod! 12:4
Branku družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod vstřelil #7 Martin Ležatka, asistoval #6 David Ležatka (12:4)
42:09 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 11:4
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #53 Tomáš Prus, asistoval #13 Radim Pecháček (11:4)
40:19 GÓL 1. AC eFlorbal Uherský Brod! 11:3
Branku družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod vstřelil #9 Jaroslav David, asistoval #6 David Ležatka (11:3)
39:58 GÓL 1. AC eFlorbal Uherský Brod! 10:3
Branku družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod vstřelil #56 Martin Brauner, asistoval #7 Martin Ležatka (10:3)
37:16 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 9:3
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #13 Radim Pecháček, asistoval #53 Tomáš Prus (9:3)
35:41 GÓL 1. AC eFlorbal Uherský Brod! 9:2
34:04 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 8:2
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #53 Tomáš Prus, asistoval #59 Boleslav Moudrý (8:2)
32:54 GÓL 1. AC eFlorbal Uherský Brod! 8:1
Branku družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod vstřelil #22 Kryštof Mikeska, asistoval #7 Martin Ležatka (8:1)
32:45 Vyloučen hráč #2 Dominik Novotný družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
32:21 GÓL 1. AC eFlorbal Uherský Brod! 7:1
32:21 Střídání brankáře. Nový brankář #31 Ondřej Daníček družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod
31:46 GÓL 1. AC eFlorbal Uherský Brod! 6:1
Branku družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod vstřelil #9 Jaroslav David, asistoval #7 Martin Ležatka (6:1)
30:17 GÓL 1. AC eFlorbal Uherský Brod! 5:1
Branku družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod vstřelil #6 David Ležatka, asistoval #9 Jaroslav David (5:1)
29:27 GÓL 1. AC eFlorbal Uherský Brod! 4:1
Branku družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod vstřelil #7 Martin Ležatka bez asistence (4:1)
27:27 Vyloučen hráč #9 Jaroslav David družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod na 2 minuty za sekání
25:50 Trestné střílení družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod neproměnil #7 Martin Ležatka.
24:29 GÓL 1. AC eFlorbal Uherský Brod! 3:1
Branku družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod vstřelil #9 Jaroslav David, asistoval #18 Jakub Nevařil (3:1)
19:10 GÓL 1. AC eFlorbal Uherský Brod! 2:1
15:46 GÓL 1. AC eFlorbal Uherský Brod! 1:1
Branku družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod vstřelil #6 David Ležatka, asistoval #18 Jakub Nevařil (1:1)
00:32 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 0:1