14:0
    Matyáš SKUPIEN
    (Adamek)

1. SC TEMPISH Vítkovice - Florbal Exelsior Havířov 14:0
branky: 4. Adam Zubek, 8. Adam Zubek, 12. Adam Zubek, 17. Jakub Češek, 18. Alexandr Blokeš, 19. Adam Palčinský, 27. Jan Toman, 39. Jakub Češek, 40. Alexandr Blokeš, 41. Adam Palčinský, 42. Vojtěch Šimík, 42. Jan Toman, 44. Jáchym Kuběna, 45. Matyáš Skupien; rozhodčí: Dalibor Jekielek - Dominik Pustówka; vyloučení: 1:3; využití: 3:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Matyáš Dušan Bazala ? - Jan Pěgřimek ?; po třetinách: 3:0, 4:0, 7:0
45:00 Komentář trenéra domácích, pana Václava Komačky:Oproti prvému zápasu sme hrali s chutou a tlakom do brány. Chlapci predviedli pekne akcie za co dostali opravnený potlesk od divákov.
45:00 Komentář trenéra hostů, pana Tomáše Kozlíka: Ospalý, nekreativní a místy až trapný výkon. Děkujeme soupeři za názornou ukázku toho, jak se hraje florbal.
44:59 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 14:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #41 Matyáš Skupien, asistoval #20 Vojtěch Adamek (14:0)
43:52 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 13:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #2 Jáchym Kuběna, asistoval #26 Jakub Češek (13:0)
41:44 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 12:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #22 Jan Toman, asistoval #32 Alexandr Blokeš (12:0)
41:15 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 11:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #18 Vojtěch Šimík, asistoval #21 Martin Gattnar (11:0)
40:59 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 10:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #71 Adam Palčinský, asistoval #51 Jakub Seibert (10:0)
39:31 Vyloučen hráč #62 Štěpán Graf družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení
39:31 Vyloučen hráč #11 Jan Brija družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání
39:03 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 9:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #32 Alexandr Blokeš, asistoval #22 Jan Toman (9:0)
38:09 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 8:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #26 Jakub Češek, asistoval #18 Vojtěch Šimík (8:0)
26:35 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 7:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #22 Jan Toman, asistoval #20 Vojtěch Adamek (7:0)
22:31 Vyloučen hráč #79 Jiří Toman družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
18:04 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 6:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #71 Adam Palčinský, asistoval #65 Adam Zubek (6:0)
17:28 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:0
16:34 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #26 Jakub Češek, asistoval #21 Martin Gattnar (4:0)
14:46 Vyloučen hráč #69 Martin Kutáček družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za hrubost
11:31 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #65 Adam Zubek, asistoval #71 Adam Palčinský (3:0)
07:22 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #65 Adam Zubek, asistoval #20 Vojtěch Adamek (2:0)
03:52 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:0