7:4
    Tomáš PRUS
    (Bečka)

Florbal Exelsior Havířov - Bulldogs Brno 7:4
branky: 17. Václav Baláž, 31. Tomáš Prus, 35. Tomáš Prus, 39. Tomáš Prus, 41. Tomáš Prus, 45. Štěpán Graf, 45. Tomáš Prus - 25. Matěj Valášek, 26. Michal Rada, 33. Jan Skalník, 35. Matěj Valášek; rozhodčí: Lukáš Vaněk - David Zotyka; vyloučení: 3:2; využití: 1:0; diváků: 60; zásahy brankářů: Jan Pěgřimek ? - Matěj Faltus ?; po třetinách: 0:0, 1:2, 6:2
45:00 Komentář trenéra hostů, pana Radima Komínka: Na hráčích byla znát prázdninová pauza. Neproměňování šancí a malý důraz nás stál body. Děkuji soupeři za zápas.
45:00 Komentář trenéra domácích, pana Tomáše Kozlíka: Důležité a cenné 3 body, kterých si velmi vážíme. Nejvíc mě mrzí způsob, jakým se opakovaně prezentujeme. Děkujeme soupeři za férové utkání.
44:46 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 7:4
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #53 Tomáš Prus, asistoval #15 Tomáš Bečka (7:4)
44:28 Vyloučen hráč #8 Petr Martynek družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za hrubost
44:11 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 6:4
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #62 Štěpán Graf, asistoval #53 Tomáš Prus (6:4)
43:52 Timeout Florbal Exelsior Havířov
40:44 Timeout Bulldogs Brno
40:44 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 5:4
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #53 Tomáš Prus, asistoval #39 Martin Juščík (5:4)
38:04 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 4:4
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #53 Tomáš Prus, asistoval #62 Štěpán Graf (4:4)
36:59 Vyloučen hráč #68 Radek Novotný družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za hrubost
35:27 Vyloučen hráč #71 Lukáš Punčochář družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
34:30 GÓL Bulldogs Brno! 3:4
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #9 Matěj Valášek, asistoval #85 Michal Rada (3:4)
34:20 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 3:3
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #53 Tomáš Prus bez asistence (3:3)
32:52 GÓL Bulldogs Brno! 2:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #11 Jan Skalník, asistoval #71 Lukáš Punčochář (2:3)
30:37 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 2:2
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #53 Tomáš Prus, asistoval #26 Václav Baláž (2:2)
25:54 GÓL Bulldogs Brno! 1:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #85 Michal Rada, asistoval #9 Matěj Valášek (1:2)
25:54 Tak teď už to Radovi vyšlo.
24:10 GÓL Bulldogs Brno! 1:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #9 Matěj Valášek, asistoval #19 Ondřej Beránek (1:1)
21:46 Vyloučen hráč #62 Štěpán Graf družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za hra rukou
21:40 Nebezpečnou střelu, kterou vyslal Štěpán Graf na branku soupeře zneškodnil brněnský gólman.
19:40 Rada nedokázal zakončit do odkryté havířovské brány.
18:31 Hráči obou celků v tomhle zápase zničili už čtvrtý balónek. Nejsem si jistý, jestli pořádající družstvo tohle množství tímhle tempem zvládne...
16:50 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 1:0
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #26 Václav Baláž, asistoval #11 Jan Brija (1:0)
16:50 Jan Brija svou precizní nahrávkou našel zcela osamoceného Vencu Baláže a ten nekompromisně zavěsil.
14:22 Brněnský Novotný zastavil nebezpečně blížící se havířovský útok.
13:55 Jan Pěgřimek vyrazil nebezpečnou střelu dotírající víko své brány.
12:35 Tomáš Prus vyslal nebezpečnou střelu, kterou brankář zvládl vytěsnit mimo branku.
12:02 Štěpán Graf rozjel rychlou akci od své vlastní brány, jenže jeho spoluhráč Tomáš Prus nedokázal tuhle situaci využít.
10:52 Havířov začíná také tlačit a hra se nám otáčí ze strany na stranu.
09:13 Havířov přesilovku přečkal bez problémů.
07:34 Vyloučen hráč #62 Štěpán Graf družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání
07:34 Štěpán Graf nestíhal a vypomohl si svým zákeřným zákrokem.
07:13 Havířovská obranná dvojice odevzdává balónek.
06:27 Brno se snaží dobývat havířovskou bránu.
05:56 Na hřišti se zatím nic zajímavého neděje.