45
  • 45 44:45
    2

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - Florbal Exelsior Havířov 6:5
branky: 1. Lukáš Pobořil, 16. Lukáš Pobořil, 18. Lukáš Pobořil, 29. Dalibor Baláš, 33. Šimon Soukup, 33. Martin Kašík - 17. Petr Martynek, 34. Tomáš Bečka, 36. David Lisztwan, 38. Petr Martynek, 44. Petr Martynek; rozhodčí: Patrik Mik - Viktor Kubala; vyloučení: 5:2; využití: 2:1; diváků: 7; zásahy brankářů: Ivo Sikora ?, Vít Lukáč ? - Jan Pěgřimek ?; po třetinách: 1:0, 3:1, 2:4
45:00 Komentář trenéra domácích, pana Miroslava Kučery: Děkuji soupeřům za zápas. Zbytečná komplikace z naší strany z důvodů osobního přístupu hráčů.
45:00 Komentář trenéra hostů, pana Tomáše Kozlíka: Děkujeme soupeři za fair-play gesto. Pozitivem dnešního dne byla zvládnutá hra v šesti, každopádně jedna odedřená třetina nám k úspěchu stačit nemůže.
44:45 Vyloučen hráč #15 Šimon Soukup družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání
43:09 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 6:5
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #8 Petr Martynek, asistoval #13 Radim Pecháček (6:5)
41:30 Timeout Florbal Exelsior Havířov
40:32 Vyloučen hráč #41 Michal Šubert družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání
37:41 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 6:4
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #8 Petr Martynek, asistoval #12 Tomáš Haničák (6:4)
35:11 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 6:3
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #28 David Lisztwan bez asistence (6:3)
33:43 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 6:2
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #15 Tomáš Bečka, asistoval #13 Radim Pecháček (6:2)
33:32 Vyloučen hráč #16 Tomáš Magera družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
32:51 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 6:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #45 Martin Kašík, asistoval #35 Filip Šubert (6:1)
32:51 Střídání brankáře. Nový brankář #32 Vít Lukáč družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
32:23 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 5:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #15 Šimon Soukup, asistoval #27 Lukáš Pobořil (5:1)
30:49 Vyloučen hráč #15 Tomáš Bečka družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení
28:10 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 4:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #47 Dalibor Baláš bez asistence (4:1)
19:11 Vyloučen hráč #27 Lukáš Pobořil družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za blokování florbalky
17:02 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 3:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #27 Lukáš Pobořil, asistoval #45 Martin Kašík (3:1)
16:32 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 2:1
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #8 Petr Martynek bez asistence (2:1)
15:22 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 2:0
14:14 Vyloučen hráč #39 Martin Juščík družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení
00:57 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 1:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #27 Lukáš Pobořil, asistoval #15 Šimon Soukup (1:0)