• 44 43:38
    2
    Matyáš GRYZ

1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC Vikings Kopřivnice 3:2
branky: 23. Adam Palčinský, 28. Jan Toman, 30. Jakub Seibert - 23. Tomáš Janek, 37. Ondřej Holaň; rozhodčí: Petr Rogowski - Michal Prouza; vyloučení: 4:3; využití: 0:1; zásahy brankářů: Michael Chalupecký ? - Filip Grill ?; po třetinách: 0:0, 3:1, 0:1
45:00 Komentář trenéra domácích, pana Václava Komačky: Neflorbalovou hru florbalového utkání vyhrál do jisté míry šťastnější tým a tým, který dokázal využít více chyb soupeře. Um a kvalita se poněkud utápěla v nervozitě a nepříjemné osobní obraně soupeře. Musíme zpracovat na kvalitě provedení individuálních činností. Děkujeme soupeři za zápas.
45:00 Komentář trenéra hostů, pana Dušana Hejče: Soupeř byl florbalovější, ale naši hráči byli velmi bojovní a dobře vzdorovali soupeři. Děkuji soupeři a divákům za zápas.
43:38 Vyloučen hráč #99 Matyáš Gryz družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost
42:27 Timeout FBC Vikings Kopřivnice
36:44 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 3:2
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #15 Ondřej Holaň bez asistence (3:2)
33:18 Vyloučen hráč #11 Jiří Šimek družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za hrubost
29:27 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #51 Jakub Seibert, asistoval #20 Vojtěch Adamek (3:1)
27:05 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #22 Jan Toman, asistoval #51 Jakub Seibert (2:1)
22:46 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 1:1
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #7 Tomáš Janek, asistoval #3 Vít Buzek (1:1)
22:31 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #71 Adam Palčinský bez asistence (1:0)
22:01 Vyloučen hráč #20 Vojtěch Adamek družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
14:06 Vyloučen hráč #51 Jakub Seibert družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
13:13 Vyloučen hráč #4 Václav Štefánek družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za bránění ve hře
08:18 Vyloučen hráč #4 Václav Štefánek družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání
06:13 Vyloučen hráč #71 Adam Palčinský družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání