2:6
    Lukáš POBOŘIL
    (Soukup)

FBC Vikings Kopřivnice - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 2:6
branky: 3. Tomáš Janek, 35. Tomáš Janek - 14. Richard Pum, 18. Daniel Chatrný, 24. Daniel Chatrný, 28. Martin Kašík, 44. Tomáš Magera, 45. Lukáš Pobořil; rozhodčí: Dominik Prosický - Matěj Vrablík; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 38; zásahy brankářů: Filip Grill ? - Ivo Sikora ?, Vít Lukáč ?; po třetinách: 1:1, 0:3, 1:2
44:59 Komentář - trenéra domácích Děkujeme protihráčům. a rodičům.
44:59 Komentář - trenéra hostů Kučery Miroslava. Více světlých okamžiků střídaly pár výpadků naší hry. Obrana dobrá - útok slabší nasazení. Dobrá příprava před víkendem. Děkujeme protihráčům.
44:55 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 2:6
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #27 Lukáš Pobořil, asistoval #15 Šimon Soukup (2:6)
43:06 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 2:5
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #16 Tomáš Magera, asistoval #15 Šimon Soukup (2:5)
37:15 Vyloučen hráč #11 Jiří Šimek družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání
34:37 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 2:4
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #7 Tomáš Janek, asistoval #3 Vít Buzek (2:4)
30:00 Střídání brankáře. Nový brankář #32 Vít Lukáč družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
27:13 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 1:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #45 Martin Kašík, asistoval #15 Šimon Soukup (1:4)
23:18 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 1:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #7 Daniel Chatrný, asistoval #35 Filip Šubert (1:3)
17:54 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 1:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #7 Daniel Chatrný, asistoval #15 Šimon Soukup (1:2)
16:03 Vyloučen hráč #15 Ondřej Holaň družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za vysoká florbalka
13:13 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 1:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #18 Richard Pum, asistoval #36 Ondřej Murín (1:1)
02:49 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 1:0