• 45 44:58
    2
    Jakub GALIA

Florbal Exelsior Havířov - 1. SC TEMPISH Vítkovice 7:14
branky: 7. Martin Šulc, 12. Martin Kutáček, 18. Martin Juščík, 21. Radim Pecháček, 22. Štěpán Graf, 30. Martin Šulc, 41. Tom Pavlis - 4. Adam Palčinský, 5. Jakub Češek, 12. Jan Toman, 20. Adam Zubek, 25. Jakub Češek, 26. Jakub Češek, 27. Jakub Češek, 30. Adam Zubek, 35. Jakub Češek, 37. Adam Palčinský, 37. Vojtěch Šimík, 39. Adam Zubek, 42. Jan Toman, 43. Martin Gattnar; rozhodčí: Tomáš Ryba - Dominik Pustówka; vyloučení: 2:3; využití: 1:2; zásahy brankářů: Jan Pěgřimek ? - Matyáš Dušan Bazala ?; po třetinách: 2:3, 4:5, 1:6
44:59 Komentář trenéra domácích : Odedřený a bojovný výkon, v průběhu zápasu rozhodla větší připravenost soupeře.
44:58 Vyloučen hráč #63 Jakub Galia družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
42:40 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 7:14
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #21 Martin Gattnar, asistoval #71 Adam Palčinský (7:14)
41:10 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 7:13
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #22 Jan Toman bez asistence (7:13)
40:26 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 7:12
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #9 Tom Pavlis, asistoval #6 Martin Šulc (7:12)
38:37 Timeout Florbal Exelsior Havířov
38:37 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 6:12
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #65 Adam Zubek, asistoval #21 Martin Gattnar (6:12)
36:55 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 6:11
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #18 Vojtěch Šimík, asistoval #2 Jáchym Kuběna (6:11)
36:19 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 6:10
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #71 Adam Palčinský, asistoval #21 Martin Gattnar (6:10)
34:48 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 6:9
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #26 Jakub Češek, asistoval #65 Adam Zubek (6:9)
33:56 Vyloučen hráč #6 Martin Šulc družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání
29:23 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 6:8
29:16 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 6:7
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #6 Martin Šulc bez asistence (6:7)
26:34 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:7
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #26 Jakub Češek, asistoval #21 Martin Gattnar (5:7)
25:52 Vyloučen hráč #13 Radim Pecháček družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání
25:47 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:6
24:54 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #26 Jakub Češek, asistoval #2 Jáchym Kuběna (5:5)
21:59 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 5:4
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #62 Štěpán Graf, asistoval #39 Martin Juščík (5:4)
20:50 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 4:4
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #13 Radim Pecháček, asistoval #9 Tom Pavlis (4:4)
19:33 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:4
17:20 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 3:3
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #39 Martin Juščík bez asistence (3:3)
11:42 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 2:3
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #69 Martin Kutáček bez asistence (2:3)
11:33 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #22 Jan Toman, asistoval #51 Jakub Seibert (1:3)
06:41 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 1:2
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #6 Martin Šulc, asistoval #15 Tomáš Bečka (1:2)
04:26 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:2
03:29 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #71 Adam Palčinský bez asistence (0:1)