4:3
    Ondřej KOS
    (Procházka)

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - Florbal Exelsior Havířov 4:3
branky: 14. Roman Štěrba, 40. Michal Konrád, 41. Tomáš Zoubek, 45. Ondřej Kos - 19. Martin Šulc, 30. Martin Kutáček, 36. Martin Šulc; rozhodčí: Vojtěch Byrtus - Petr Kopřiva; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Adam Lysák ? - Jan Pěgřimek ?; po třetinách: 1:0, 0:2, 3:1
44:59 Komentář trenéra domácích: Pro nás velice náročný zápas. Zezačátku se nám dařilo, ale zápas jsme si velice zkomplikovali až zbytečně složitou hrou. Ke konci nám ale přálo štěstí a zvládli jsme výsledek otočit. Děkuji soupeři za utkání a přeji hodně štěstí ve zbytku sezóny.
44:59 Děkujeme soupeři za kvalitní a férové utkání. Vyhrávat zápasy budeme, až když budeme hrát kompaktně.
44:05 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 4:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #46 Ondřej Kos, asistoval #92 Jan Procházka (4:3)
40:31 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 3:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #62 Tomáš Zoubek, asistoval #19 Jiří Suchomel (3:3)
39:46 Timeout Florbal Exelsior Havířov
39:45 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #56 Michal Konrád, asistoval #62 Tomáš Zoubek (2:3)
36:26 Vyloučen hráč #53 Tomáš Prus družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za držení
36:26 Vyloučen hráč #85 Tomáš Vejmělka družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za držení
35:24 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 1:3
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #6 Martin Šulc, asistoval #69 Martin Kutáček (1:3)
31:33 Vyloučen hráč #9 Tom Pavlis družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání
29:12 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 1:2
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #69 Martin Kutáček, asistoval #62 Štěpán Graf (1:2)
18:15 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 1:1
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #6 Martin Šulc, asistoval #15 Tomáš Bečka (1:1)
13:33 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:0
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #12 Roman Štěrba, asistoval #61 Jakub Ruč (1:0)