• 37 36:15
    1:3
    (Kopecký)

FBS Olomouc A - PANTHERS OTROKOVICE 1:3
branky: 35. Jakub Weiss - 7. Petr Pšenčík, 16. Marek Koudela, 37. Marek Koudela; rozhodčí: Alžbeta Holičková - Monika Chromá; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 24; zásahy brankářů: Adam Derich ? - Filip Doležal ?; po třetinách: 0:1, 0:1, 1:1
45:00 Vyjádření trenéra PANTHERS OTROKOVICE Josefa Štourače: Děkujeme soupeři za pěkný zápas.
45:00 Vyjádření trenéra FBS Olomouc A Pavla Zehnuly: Skóre úplně neodpovídalo průběhu zápasu. Většinu zápasu jsme hráli druhé housle a do šancí jsme se dostávali jen z brejků. Děkuji soupeři a rozhodčím za férové utkání.
36:15 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 1:3
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #9 Marek Koudela, asistoval #6 Petr Kopecký (1:3)
34:55 GÓL FBS Olomouc A! 1:2
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil #3 Jakub Weiss, asistoval #21 Jakub Mynář (1:2)
23:39 Vyloučen hráč #25 Jan Hrtús družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za hrubost
15:47 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 0:2
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #9 Marek Koudela, asistoval #16 Ondřej Kahoun (0:2)
06:49 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 0:1
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #14 Petr Pšenčík, asistoval #7 Josef Štourač (0:1)