2
    Rostislav PAVLÍČEK
    vražení zády

Bulldogs Brno - FBS Olomouc A 5:3
branky: 9. Matěj Valášek, 11. Lukáš Macháček, 23. Lukáš Macháček, 32. Ondřej Beránek, 45. Jakub Jurkulák - 5. Tomáš Gronych, 37. Tomáš Hanák, 41. Tomáš Gronych; rozhodčí: Jana Lišková - Monika Zamazalová; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 34; zásahy brankářů: Matěj Faltus ? - Michael Hruška ?; po třetinách: 2:1, 1:0, 2:2
45:00 Vyjádření trenéra domácích Rostislava Kohúta: Na zápas se moc dívat nedalo. Bylo v něm hodně faulů z obou stran. Děkuji soupeři za zápas.
45:00 Vyjádření trenéra hostí Pavla Zehnuly: Ze začátku vyrovnaný zápas, poté jsme ale nechali Brno odskočit a v konečném tlaku jsme nedokázali vyrovnat. Děkuji soupeři za utkání.
44:58 GÓL Bulldogs Brno! 5:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #58 Jakub Jurkulák, asistoval #35 Martin Sedláček (5:3)
44:48 Vyloučen hráč #23 Rostislav Pavlíček družstva FBS Olomouc A na 2 minuty za vražení zády
43:00 Timeout Bulldogs Brno
43:00 Vyloučen hráč #85 Michal Rada družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
42:36 Timeout FBS Olomouc A
40:27 GÓL FBS Olomouc A! 4:3
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil #8 Tomáš Gronych bez asistence (4:3)
36:40 GÓL FBS Olomouc A! 4:2
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil #18 Tomáš Hanák, asistoval #8 Tomáš Gronych (4:2)
31:28 GÓL Bulldogs Brno! 4:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #10 Ondřej Beránek, asistoval #85 Michal Rada (4:1)
29:27 Vyloučen hráč #41 Antonín Mikulík družstva FBS Olomouc A na 2 minuty za zvedání florbalky
22:15 GÓL Bulldogs Brno! 3:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #21 Lukáš Macháček, asistoval #8 Michal Valachovič (3:1)
21:14 Vyloučen hráč #3 Jakub Weiss družstva FBS Olomouc A na 2 minuty za blokování florbalky
10:14 GÓL Bulldogs Brno! 2:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #21 Lukáš Macháček bez asistence (2:1)
08:37 GÓL Bulldogs Brno! 1:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #9 Matěj Valášek, asistoval #35 Martin Sedláček (1:1)
04:55 GÓL FBS Olomouc A! 0:1
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil #8 Tomáš Gronych bez asistence (0:1)