3:6
    Ondřej KAHOUN
    ()

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - PANTHERS OTROKOVICE 3:6
branky: 11. Daniel Chatrný, 30. Martin Kašík, 32. Šimon Soukup - 13. Dalimil Krčma, 18. Jan Hrtús, 21. Jan Hrtús, 36. Daniel Řezáč, 45. Daniel Řezáč, 45. Ondřej Kahoun; rozhodčí: Anh Vu Pham - Jan Večeřa; vyloučení: 6:2; využití: 1:2; diváků: 70; zásahy brankářů: Ivo Sikora 18 - Filip Doležal 14; po třetinách: 1:1, 1:2, 1:3
45:00 Komentář domácího trenéra 'První dvě třetiny jsme byli aktivnějším týmem, vytvořili jsme si mnoho gólových příležitostí. Škoda, že na konci druhé jsme dostali při vlastní přesilovce gól na 3:2, čímž jsme zbytečně zdramatizovali utkání. Zápas zbytečně hektický, jsme rádi, že jsme to dotáhli do vítězného konce, díky soupeři a hlavně divákům.
45:00 Střely ve třetí 7:7. 23:17 pro OTR celkem.
45:00 Komentář trenéra hostí 'Vlastními chybami byl zápas dvě třetiny otevřený i když jsme měli navrch a ve třetí se zápas zlomil naší nedisciplinovaností. Díky soupeři.
44:51 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 3:6
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #16 Ondřej Kahoun bez asistence (3:6)
44:44 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 3:5
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #77 Daniel Řezáč, asistoval #25 Jan Hrtús (3:5)
43:18 Timeout PANTHERS OTROKOVICE
43:18 Vyloučen hráč #45 Martin Kašík družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za hra na zemi
42:02 Vyloučen hráč #35 Filip Šubert družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za blokování florbalky
35:59 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 3:4
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #77 Daniel Řezáč, asistoval #6 Petr Kopecký (3:4)
31:47 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 3:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #15 Šimon Soukup, asistoval #27 Lukáš Pobořil (3:3)
30:00 Střely 8:4 pro OTR.
29:48 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 2:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #45 Martin Kašík bez asistence (2:3)
29:16 Vyloučen hráč #36 Ondřej Murín družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za hrubost
21:31 Vyloučen hráč #41 Michal Šubert družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání
20:46 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 1:3
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #25 Jan Hrtús, asistoval #7 Josef Štourač (1:3)
18:57 Vyloučen hráč #18 Ondřej Malý družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání
17:22 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 1:2
15:00 Střely v první 8:6 pro OTR.
12:06 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 1:1
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #11 Dalimil Krčma, asistoval #14 Petr Pšenčík (1:1)
10:40 Vyloučen hráč #47 Dalibor Baláš družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání
10:05 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 1:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #7 Daniel Chatrný, asistoval #15 Šimon Soukup (1:0)
09:06 Vyloučen hráč #6 Petr Kopecký družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
07:45 Vyloučen hráč #16 Tomáš Magera družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za špatné střídání