6:3
    Pavel ROUS
    (Kršek)

Hippos Žďár n/S. - FBC Štíři Č. Budějovice 6:3
branky: 3. Tomáš Hrubý, 13. Pavel Rous, 24. Tomáš Hrubý, 26. Martin Kršek, 31. Michal Přibyl, 34. Pavel Rous - 1. Lukáš Tinavský, 18. David Camrda, 22. Jiří Dědič; rozhodčí: Radek Hrdlička - Filip Ryant; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Jakub Graňák 18 - Kryštof Ernst 32; po třetinách: 2:1, 2:2, 2:0
45:00 Komentář trenéra domácích, V. Roseckého: 'Důležité utkání proti nahejpovanému soupeři, který chytil v novém roce výbornou fazónu. Dvě třetiny hrál dobře, těžké se s ním srovnat. Po brzkém pátém gólu ve třetí třetině jsme už zápas ovládli. Díky soupeři a za nás i klukům, kteří podali v dané části sezóny standardní výkon. Hráč zápasu: Tom Hrubý!'
45:00 Komentář trenéra Jakuba Junga: Dvě třetiny vyrovnané utkání. Zápas se lámal ve třetí třetině, kde nám už trochu docházela šťáva a slábla koncentrace. Soupeři gratuluji. Děkuji klukům za sezonu, která byla náročná, ale po všech stránkách obohacující. Příští rok se vrátíme silnější!
33:30 GÓL Hippos Žďár n/S.! 6:3
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #11 Pavel Rous, asistoval #16 Martin Kršek (6:3)
30:18 GÓL Hippos Žďár n/S.! 5:3
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #4 Michal Přibyl, asistoval #15 Tomáš Hrubý (5:3)
29:59 Loučíme se s Vámi, ale musíme jít zachvíli pinkat. Závist.
29:59 Konec druhé části.
28:00 Golman štírků teď vzal míček do ruky jak rozzuřený Hulk a picnul svého spoluhráče přímo do hlavy.
26:30 Honza Veselý teď kolem nás proběhnul s pokusil se nás svést vypláznutým jazýčkem. NEÚSPĚŠNĚ, JÁ JSEM NA HOLKY.
25:38 GÓL Hippos Žďár n/S.! 4:3
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #16 Martin Kršek, asistoval #15 Tomáš Hrubý (4:3)
25:38 Hrubas nazdar bazar a Kršas vyrval do prázdný.
23:45 GÓL Hippos Žďár n/S.! 3:3
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #15 Tomáš Hrubý, asistoval #4 Michal Přibyl (3:3)
23:45 Hrubas přeběhl celé hřiště, jako naštvaný hrošík z Afriky a zavěsil do vinglu!
22:00 Trenér hrošíků teď křičí přes celou halu, jako by mu někdo přebral holku.
21:37 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 2:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #38 Jiří Dědič, asistoval #78 Ondřej Veselý (2:3)
20:40 Všichni už jen čekají na to, až si Honza Veselý přišlápne svůj věčně vypláznutý jazyk.
18:00 Golman hrošíků měl přední tyčku tak zvaně až v Budapešti. Camrda zakončil zpoza branky, div si o tyč nezlomil hůl, jak naše hradecká hvězda přezdívaná Martin Lindros.
17:51 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 2:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #39 David Camrda bez asistence (2:2)
16:56 Hrošíci teď měli rozehrávku na penaltovém puntíku a tak dlouho čekali s rozehrávkou, až jim to rozhodčí prostě pískli. Míček pro štírky.
16:30 Dědič hlava hore.
15:40 Pavel Rous ohrozil bránu letící rychlostí jak Taryho auto.
14:59 Náchodská hvězda David Cejny Cejnar nám o přestávkové pauze ukazuje svoje florbalové umění. Do O2 Arény s ním!
14:59 Vyrovnaná třetina, co se dozvíme v dalším pokračování, to je zatím záhadou.
12:43 GÓL Hippos Žďár n/S.! 2:1
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #11 Pavel Rous, asistoval #4 Michal Přibyl (2:1)
12:43 Pája Rous teď pokoupal golmana štírků stylem koupaliště Flošna a zavěsil backhandovým blafákem jak Saša Borec Rudd.
11:00 Hráč hippos teď sklepnul míček rukou jako Maradona zamlada, rozhodčí nechávají bez povšimnutí.
09:00 Štírci teď vystrkují svá klepítka.
06:05 Vyloučen hráč #67 David Přech družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
06:05 Přech tvrdě srazil hráče Hippos, jako Vémola v oktagonu.
05:50 Brankář Hippos chytal míček jako horký brambor.
04:50 Pája Rous se snaží prosadit, dnes mu to, ale bohužel zatím nelepí.
04:00 Hippovský trenér velmi prožívá dnešní ZOO derby.
03:20 Vklady na utkání přijímáme u pořadatelského stolku!
02:47 GÓL Hippos Žďár n/S.! 1:1
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #15 Tomáš Hrubý bez asistence (1:1)
02:00 Dnes můžeme sledovat klání hrošíků proti štírkům. Kurz 1,6 na štírky a na mohutné hrošíky 1,01.
00:19 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 0:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #88 Lukáš Tinavský, asistoval #57 Daniel Chvosta (0:1)
00:19 Bleskový vstup budějovických borců do utkání.