44
  • 44 43:40
    Hostinné

FBK Kobra Tatran Hostinné - Spartak Pelhřimov 1:3
branky: 11. Vilém Zábranský - 23. Petr Zajíček, 28. Petr Zajíček, 36. Martin Sviták; rozhodčí: Libor Štěcha - Ondřej Pech; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Daniel Mánek ? - Libor Domkář ?; po třetinách: 1:0, 0:2, 0:1
45:00 Bojovné, vyrovnané a hlavně oboustranně férové utkání. Soupeř na rozdíl od nás využil svoje příležitosti. Děkujeme za utkání a přejeme hezký den.
45:00 Komentář hostujícího trenéra Jana Knězů: Po celý zápas nás trápila velká neproduktivita. Když jsme si vytvořili šanci, netrefili jsme bránu nebo trefili blok soupeře, který po celý zápas spíše bránil a hrozil z brejků. Děkuji všem svým hráčům za výkon. Děkuji soupeři za férový přístup, rozhodčím a divákům.
43:40 Timeout FBK Kobra Tatran Hostinné
36:16 Vyloučen hráč #15 Jiří Vlach družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání
35:58 GÓL Spartak Pelhřimov! 1:3
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #13 Martin Sviták bez asistence (1:3)
27:32 GÓL Spartak Pelhřimov! 1:2
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #68 Petr Zajíček, asistoval #5 Kryštof Smejkal (1:2)
22:40 GÓL Spartak Pelhřimov! 1:1
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #68 Petr Zajíček, asistoval #35 Libor Domkář (1:1)
19:21 Vyloučen hráč #7 Šimon Shon družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za špatné střídání
14:59 Vyloučen hráč #3 Jakub Valenta družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za sekání
10:50 GÓL FBK Kobra Tatran Hostinné! 1:0
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #20 Vilém Zábranský bez asistence (1:0)