• 44 43:44
    2
    Matěj KUTÍLEK

Spartak Pelhřimov - Florbal Primátor Náchod 0:3
branky: 9. Marek Svoboda, 18. Marek Svoboda, 37. Daniel Kříž; rozhodčí: Jan Koten - Ondřej Pech; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 5; zásahy brankářů: Libor Domkář ? - Dominik Hanuš ?; po třetinách: 0:1, 0:1, 0:1
45:00 komentář trenéra domácích Knězů Jana: V úvodu zápasu se soupeř překvapivě prosadil střelou od mantinelu a od té doby pečlivě bránil svůj náskok. Když se nám podařilo překonat pevnou obranu soupeře, narazili jsem na skvělého brankáře. Gratuluji soupeři. Děkuji svým hráčů, za výkon, hlavně ve třetí třetině. Děkuji soupeři, rozhodčím a divákům.
45:00 Komentář trenéra hostů Daniela Prouzy: 'Dnes jsme vycházeli ze zodpovědné obrany a tím jsme položili základ našemu úspěchu. Soupeř bránil také pozorně, ze situací, které trénujeme, se nám však podařilo třikrát skórovat. Děkuji soupeři za zápas a svým hráčům za předvedený výkon.'
43:44 Vyloučen hráč #97 Matěj Kutílek družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za nedovolené vrážení
42:10 Timeout Spartak Pelhřimov
39:58 Vyloučen hráč #7 Michael Havran družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hra na zemi
36:26 GÓL Florbal Primátor Náchod! 0:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #12 Daniel Kříž, asistoval #68 David Cejnar (0:3)
21:09 Trestné střílení družstva Spartak Pelhřimov neproměnil #70 Marek Ješátko.
17:34 GÓL Florbal Primátor Náchod! 0:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #13 Marek Svoboda, asistoval #22 Vojtěch Linhardt (0:2)
08:05 GÓL Florbal Primátor Náchod! 0:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #13 Marek Svoboda, asistoval #12 Daniel Kříž (0:1)