• 45 44:45
    2
    hra na zemi

Sokol Pardubice - FbC Hradec Králové A 6:6
branky: 9. Ondřej Ryšavý, 10. Matyáš Sodomek, 11. Ondřej Ryšavý, 15. Stefano Petric, 18. Jakub Prášek, 45. Ondřej Ryšavý - 2. Mikuláš Ryba, 4. Martin Krejčí, 18. Lukáš Ranný, 20. Tomáš Chytrý, 32. Mikuláš Ryba, 38. Lukáš Ranný; rozhodčí: Karel Zachariáš - Daniel Suchý; vyloučení: 2:3; využití: 2:1; diváků: 44; zásahy brankářů: Jan Matějka 21 - Jonáš Moravec 22; po třetinách: 4:2, 1:2, 1:2
45:00 Komentář trenéra domácích Sokola Pardubice Radka Formánka: 'Krásný zápas plný osobních soubojů a gólů, jsem rád, že jsme tentokrát s omlazeným týmem dokázali, že jdeme správnou cestou. Hráčům velice děkuji za předvedený výkon a Hradci za fair play hru.'
44:59 Komentář trenéra hostí Hradce Králové Tomáš Pokorného: 'Právem nás mrzí první třetina. Po výborném vstupu do utkání, přišlo uspokojení a laxní přístup. Prohraná první třetina a inkasované 4 góly jsme si zasloužili. Od druhé třetiny jsme se vrátili ke své hře a zvládli utkání otočit. Bohužel v hektickém konci jsme nejprve trefili tyčku a z protiútoku inkasovali. Soupeři děkuji za tvrdé, ale fér utkání
44:52 GÓL Sokol Pardubice! 6:6
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #91 Ondřej Ryšavý, asistoval #74 Matyáš Mík (6:6)
44:51 Hradec předvedl komický výkon, když asi 3x netrefil prázdnou bránu a poté obdržel gól.
44:45 Vyloučen hráč #7 Dominik Jarka družstva FbC Hradec Králové A na 2 minuty za hra na zemi
43:35 Pardubický brankář vzal do zaječích a Pardubky hrají v 6
43:22 Timeout Sokol Pardubice
37:54 GÓL FbC Hradec Králové A! 5:6
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil #44 Lukáš Ranný bez asistence (5:6)
33:11 Vyloučen hráč #7 Dominik Jarka družstva FbC Hradec Králové A na 2 minuty za sekání
31:31 GÓL FbC Hradec Králové A! 5:5
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil #76 Mikuláš Ryba, asistoval #7 Dominik Jarka (5:5)
30:01 Michal Novák je udiven z Matějkových ,,betonů'
29:59 střely domácí:6 hosté:9
29:25 Brankář Pardubic Matějka se dostal na výběrech do All-stars teamu turnaje!!! A to je to ročník 2005...
28:00 Jirka Malý si na střídačce kreslí obrázky jak Pepik Hnátek.
27:15 Hradec už vystrkuje růžky... a Dejv Krása jazyk
26:49 Vyloučen hráč #9 Matyáš Sodomek družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za blokování florbalky
23:40 Hradec se dere za vyrovnáním! Zápas začíná být napínavý.
22:20 Tomu se říká reklama!!!
22:20 Firma 3bit zažila premiéru v dnešním zápase!!!
20:25 Zdravíme do Hradce Tomáše Jergeho.
19:14 GÓL FbC Hradec Králové A! 5:4
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil #73 Tomáš Chytrý, asistoval #44 Lukáš Ranný (5:4)
17:40 GÓL Sokol Pardubice! 5:3
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #70 Jakub Prášek, asistoval #28 Tomáš Belej (5:3)
17:07 GÓL FbC Hradec Králové A! 4:3
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil #44 Lukáš Ranný, asistoval #77 David Krása (4:3)
15:44 Vyloučen hráč #8 Richard Rak družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za sekání
14:59 střely domácí:13 hosté:12
14:11 GÓL Sokol Pardubice! 4:2
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #78 Stefano Petric, asistoval #90 Jan Stuchlík (4:2)
12:51 Vyloučen hráč #81 Michal Martinek družstva FbC Hradec Králové A na 2 minuty za sekání
12:00 Čáp se krokem vrací se slzami v očích.
11:00 Filip Čáp odbíhá ze střídačky neznámo kam...
10:58 GÓL Sokol Pardubice! 3:2
10:43 Martin Krejčí minul
10:00 Zápas začíná být velice vyrovnaný a Hradec už je trochu nervní!
09:13 GÓL Sokol Pardubice! 2:2
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #9 Matyáš Sodomek, asistoval #5 Petr Křinka (2:2)
08:36 GÓL Sokol Pardubice! 1:2
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #91 Ondřej Ryšavý, asistoval #78 Stefano Petric (1:2)
03:46 GÓL FbC Hradec Králové A! 0:2
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil #26 Martin Krejčí, asistoval #81 Michal Martinek (0:2)
01:25 GÓL FbC Hradec Králové A! 0:1
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil #76 Mikuláš Ryba, asistoval #81 Michal Martinek (0:1)
01:25 Hradec do utkání vstoupil lépe a gólman Pardubic už musel tahat ze sítě jako rybář Rybovu střelu.