• 44 43:46
    2
    Adam FRIDRICH

FbC Hradec Králové A - FBC Došwich Milevsko 9:2
branky: 1. Mikuláš Ryba, 14. Michal Kunart, 14. Tomáš Chytrý, 23. Radek Zezulka, 26. David Krása, 27. Dominik Jarka, 31. Radek Zezulka, 32. Filip Čáp, 39. Radek Zezulka - 9. Lukáš Trojáček, 29. Martin Dolejš; rozhodčí: Martin Volf - Gabriela Žáčková; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 60; zásahy brankářů: Jiří Malý 17 - Karel Tvrdík 20; po třetinách: 3:1, 3:1, 3:0
44:59 Komentář trenéra Došwich Milevsko - Lukáš Dolejš:Z naší strany velmi nepovedený zápas. Blahopřeji soupeři k zaslouženému vítězství.
44:59 Komentář trenéra fbC Hradec Králové A - Tomáš Pokorný: Kvalitním koncetrovaným výkonem jsme si došli pro zasloužené vítězství. Jsem rád, že se střelecky prosadila i třetí lajna. Děkuji soupeři za utkání.
43:46 Vyloučen hráč #25 Adam Fridrich družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za blokování florbalky
42:34 Jirka Malý maže na střídačku a bude se vylučovat.
39:45 Jirka Malý si připisuje nádherný zákrok. MONSTER SAVE!!!!
38:50 Hráč Hradce Krejčí bez flórbalky, tyčka zvoní.....
38:22 GÓL FbC Hradec Králové A! 9:2
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil #33 Radek Zezulka, asistoval #32 Filip Čáp (9:2)
34:40 Tvrdík pokryl tvrdou střelu Hradeckého snipera.
31:19 Gratulujeme k 1. gólu Filipu Čápovi v dresu FbC Hradec Králové A.
31:18 GÓL FbC Hradec Králové A! 8:2
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil #32 Filip Čáp, asistoval #33 Radek Zezulka (8:2)
30:47 GÓL FbC Hradec Králové A! 7:2
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil #33 Radek Zezulka bez asistence (7:2)
29:59 střely domácí:9 hosté:5
28:07 GÓL FBC Došwich Milevsko! 6:2
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #82 Martin Dolejš, asistoval #22 Petr Dolejš (6:2)
26:28 GÓL FbC Hradec Králové A! 6:1
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil #7 Dominik Jarka, asistoval #24 Michal Rolín (6:1)
25:11 GÓL FbC Hradec Králové A! 5:1
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil #77 David Krása, asistoval #73 Tomáš Chytrý (5:1)
24:19 Vyloučen hráč #82 Martin Dolejš družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za zvedání florbalky
24:08 Vyloučen hráč #62 Ondřej Koleník družstva FbC Hradec Králové A na 2 minuty za sekání
22:06 GÓL FbC Hradec Králové A! 4:1
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil #33 Radek Zezulka, asistoval #81 Michal Martinek (4:1)
20:52 Vyloučen hráč #73 Jan Keyzlar družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za sekání
18:00 Trestné střílení družstva FBC Došwich Milevsko neproměnil #15 Lukáš Trojáček.
14:59 střely domácí: 10 hosté: 9
13:58 GÓL FbC Hradec Králové A! 3:1
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil #73 Tomáš Chytrý, asistoval #44 Lukáš Ranný (3:1)
13:31 GÓL FbC Hradec Králové A! 2:1
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil #68 Michal Kunart, asistoval #24 Michal Rolín (2:1)
08:53 GÓL FBC Došwich Milevsko! 1:1
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #15 Lukáš Trojáček, asistoval #73 Jan Keyzlar (1:1)
00:54 GÓL FbC Hradec Králové A! 1:0
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil #76 Mikuláš Ryba, asistoval #26 Martin Krejčí (1:0)