(Kršek)
  • 43 42:35
    Náchod

Hippos Žďár n/S. - Florbal Primátor Náchod 8:2
branky: 12. Ondřej Hromádka, 14. Filip Mašek, 17. Jan Lukeš, 18. Pavel Rous, 25. Pavel Rous, 28. Jan Lukeš, 42. Tomáš Hrubý, 43. Tomáš Hrubý - 20. Marek Svoboda, 38. David Cejnar; rozhodčí: Petr Kadlec - Jiří Klusák; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 51; zásahy brankářů: Jakub Graňák 20 - Dominik Hanuš 19; po třetinách: 2:0, 4:1, 2:1
45:00 Komentář trenéra domácích, V. Roseckého: 'Konečně standartní výkon, který od týmu očekáváme v této fázi sezóny. Díky soupeřům za návštěvu Zďáru, a teď každý po svých cestách... někdo na Most, někdo do zavírající Hypernovy. A díky výborným divákům, závěrem se omlouvám rozhodčím, opravdu měli pravdu :-) '
45:00 Komentář trenéra hostů Daniela Prouzy (2/2): 'Gratuluji soupeři k zaslouženému vítězství a svým klukům děkuji za výkon. Ze zápasu se poučíme a na dalších turnajích budeme silnější.'
45:00 Komentář trenéra hostů Daniela Prouzy (1/2): 'Po dvou obdržených gólech se v nás probudily zvířecí pudy, ustoupili jsme od naší hry a chtěli vše urvat sami a hned. Soupeř naší nekoncentrace využil a zaslouženě navyšoval vedení. Třetí třetina již z naší strany snesla měřítko, na změnu vývoje zápasu však bylo pozdě.'
44:49 Počet střel v zápase: domácí - 27, hosté - 22.
44:49 Počet střel ve 3. třetině: domácí - 10, hosté - 4.
43:24 Lukeš ani na dva nápřahy nezvládl doklepnout míček do prázdné brány..
42:35 Timeout Florbal Primátor Náchod
42:35 GÓL Hippos Žďár n/S.! 8:2
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #15 Tomáš Hrubý, asistoval #16 Martin Kršek (8:2)
41:37 GÓL Hippos Žďár n/S.! 7:2
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #15 Tomáš Hrubý, asistoval #11 Pavel Rous (7:2)
39:24 Rous jako by se po špičkách dostal před bránu a nenápadně zakončil, bohužel vedle. Jak ta jedle.. achjo.
37:12 GÓL Florbal Primátor Náchod! 6:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #68 David Cejnar, asistoval #12 Daniel Kříž (6:2)
37:11 Ajajaj, teď nezasáhla obrana a brána byla dost odkrytá.. prostě tutovka.
36:44 Tak ne, nachystal se ale aspoň na střelu, které předcházelo nervózní přešlapování před bránou.
35:48 Rous si prohrabuje svou hřívu na hlavě, mohlo by to signalizovat další přípravu na zvýšení skóre?
35:24 Šance pro Krška! Bohužel, míček mu sjel z hokejky, takže z toho byla taková pomalá přihrávka pro gólmana hostů.. Škoda.
33:00 Zmatek před Graňákem, situaci zachraňuje rychlý výhoz Hudečka.
31:01 Domácí jako by teď zvolnili tempo. Snad je to jen nerozjetá 3. třetina..
30:01 Bully pro hosty.
29:59 Dnešnímu utkání přihlíží 51 diváků! Děkujeme!
29:49 Počet střel ve 2. třetině: domácí - 10, hosté - 8.
29:28 Kdyby Hudeček přihrál míček, nemusel by ho ztrácet. Bohužel se na něj za půlkou seběhli Náchodští.
27:23 GÓL Hippos Žďár n/S.! 6:1
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #3 Jan Lukeš, asistoval #54 Lukáš Krčál (6:1)
27:22 Nahození Krčála s přesností tečuje Lukeš!!
26:51 Rous pálí do rozkroku Hanuše.
24:33 GÓL Hippos Žďár n/S.! 5:1
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #11 Pavel Rous z trestného střílení (5:1)
24:32 Domácí dnes ukazují, že i v oslabení dokáží skórovat!
24:24 Vyloučen hráč #89 Filip Mašek družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za špatné střídání
19:58 GÓL Florbal Primátor Náchod! 4:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #33 Marek Svoboda bez asistence (4:1)
19:48 Pavel Rous s Karolínou Judovou v přečíslení, Rous těsně před bránou nahrává na Karolínku, která nestihla bohužel vystřelit. Ale ona to stihne napravit, holka jedna ušatá.
19:30 Inkasované góly Náchod zřejmě tak překvapily, nedaří se jim teď ani vystřelit.
17:20 GÓL Hippos Žďár n/S.! 4:0
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #11 Pavel Rous, asistoval #15 Tomáš Hrubý (4:0)
17:19 Nestíhám! Hippos střílí jak o život.
16:47 GÓL Hippos Žďár n/S.! 3:0
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #3 Jan Lukeš bez asistence (3:0)
16:46 Lukeš se snad ani nepodíval na bránu, chvilku to tak táhl a pak prostě vystřelil!
15:51 „Zabereme, hej hou..chce to trochu rychlostně přidat!“ - skandující fanoušek na tribuně.
15:01 Bully pro Hippos.
14:59 Střely v 1. třetině: domácí - 7, hosté - 10.
14:54 Graňákova brána zacinkala v posledních sekundách..
14:28 Hudeček, Hudeček.. míček sice letěl, docela i rychle, ale mimo bránu.
13:30 GÓL Hippos Žďár n/S.! 2:0
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #89 Filip Mašek, asistoval #15 Tomáš Hrubý (2:0)
13:29 Tady to lítáááá.. síla fanoušků žene Hippos kupředu!
11:52 GÓL Hippos Žďár n/S.! 1:0
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #7 Ondřej Hromádka, asistoval #11 Pavel Rous (1:0)
11:51 Takový rachot a nadšení z gólu není slyšet ani na mužích!
10:57 Vyloučen hráč #66 Martin Svatoň družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
10:42 Hudeček si konečně sáhl na míček, avšak záhy jeho lišácké úmysly překazila píšťalka rozhodčího.
09:50 Přibyl si ve správnou chvilku zaklekl do obrany a zblokoval střelu. Au.
09:18 Střelu Rouse vykopává Hanuš.
08:41 Hromádka si teď sám prohodil klubíčko hráčů na polovině, zapálil pod kotlem a upaloval na bránu, míček mu ale na poslední chvilku sjel z hokejky.
07:47 Hanuš v pozoru, svou jemnou rukou vychytal hrubou střelu od Tomáše Hrubého.
06:13 Graňák se dnes dobře vyspal.. jeho zákroky jsou téměř bezchybné.
05:43 Z tribuny se ozývá skandující fanoušek..
05:15 Nahrávka Hrubého na Maška neprošla obranou.
04:42 Na to, že je hřiště plné studentíků, tu zatím není cítit školní únava.
04:20 Famózní čap Graňáka!
03:39 Rychlá výměna prošlápnutého míčku a hrajeme dál!
03:01 Na míčku teď konečně Hippos, delší dobu, než by si domácí přáli, drželi hosté míček na polovině Hipposu a nepustili ho.
01:48 Martin Svatoň uklidňuje hru za Graňákovu bránu.
00:45 První střela na bránu připsána střelci Pavlovi Rousovi.
00:02 Fanoušci už před začátkem utkání pobízeli Hippos ke kvalitní podívané.
00:01 Úvodní bully pro tým hostů.
00:00 Dobrý večer, vážení příznivci florbalu, vítáme Vás u 1. ligy dorostenců, utkání mezi domácím týmem Hippos Žďár nad Sázavou a Florbal Primátor Náchod. Utkání začíná v 20:15 hodin, uvařte si kávu, protože tady to pofrčí.