• 45 44:57
    8:2
    (Beneš)

FBC Štíři Č. Budějovice - Snipers Třebíč 8:2
branky: 1. Šimon Kaluža, 8. Vojtěch Paul, 30. Jiří Dědič, 37. Jakub Beneš, 42. Karel Uhlíř, 44. Matyáš Sirotek, 45. Matyáš Sirotek, 45. Lukáš Tinavský - 24. Rudolf Horák, 25. Mojmír Mopils; rozhodčí: David Štos - Jiří Vrána; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 7; zásahy brankářů: Kryštof Ernst 24 - Roman Kedroň 30; po třetinách: 2:0, 1:2, 5:0
44:59 Vyjádření trenéra domácích Jakuba Junga: Velmi špatné individuální výkony, velmi špatný týmový výkon. Utrpěli jsme vítězství. Děkuji soupeři za zápas a klukům za vynaložené úsilí.
44:59 Střely ve třetí části: Štíři 17, Snipers 10
44:57 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 8:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #88 Lukáš Tinavský, asistoval #74 Jakub Beneš (8:2)
44:57 Budějovice ještě dvěma slepenými góly upravili konečné skóre na 8:2.
44:51 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 7:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #22 Matyáš Sirotek bez asistence (7:2)
43:15 Tak to vypadá, že je o osudu utkání rozhodnuto.
43:09 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 6:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #22 Matyáš Sirotek, asistoval #39 David Camrda (6:2)
41:27 Timeout Snipers Třebíč
41:27 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 5:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #32 Karel Uhlíř bez asistence (5:2)
41:27 Vyloučen hráč #43 Jan Pacal družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za nesportovní chování
38:19 Balonek mají pod kontrolou spíše České Budějovice. Třebíči se nedaří usadit v útočném pásmu.
37:37 Vyloučen hráč #13 Adam Severin družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání
37:00 Dědič teď ve velké příležitosti minul odkrytou bránu.
36:19 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 4:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #74 Jakub Beneš, asistoval #39 David Camrda (4:2)
36:19 Camrda přihrál Benešovi a ten přesnou dalekonosnou ránou zvyšuje vedení Budějovických.
35:00 Hra má teď spád, hraje se nahoru dolů.
34:05 Nenápadná střela štírů od poloviny hřiště končí na tyči.
31:50 Třebíčský brankář si teď během chvíle připsal dva úspěšné zákroky.
30:42 Erns si teď pohrával s ohněm. Nakonec ale míček zkrotil a dlouhým výhozem oslovil spoluhráče, který v situaci sám na brankáře selhal.
29:59 Střely ve druhé části: Štíři 9, Snipers 7
29:13 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #38 Jiří Dědič, asistoval #45 Vojtěch Míchal (3:2)
29:13 Dědič trefil přesně na zadní tyč a vrací Štírům vedení.
25:50 Štíři sportovně vracejí míček na hole Třebíčských.
24:35 Štířy měl time-out uklidnit, ale to se nestalo a za hry má stále víc Třebíč.
24:18 Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
24:18 GÓL Snipers Třebíč! 2:2
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #3 Mojmír Mopils, asistoval #70 Jiří Procházka (2:2)
24:18 Procházka šel sám na brankáře. Střelou mu pouze vyprášil betony, ale vyražený míček vrátil za Ernstova záda o horní tyč Mopils. Je srovnáno a to zcela zaslouženě.
23:12 GÓL Snipers Třebíč! 2:1
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #65 Rudolf Horák bez asistence (2:1)
23:12 A to se i daří. Míček se odrazil k Horákovi, který dlouho neváhal, vyslal ho směrem brána a Ernst byl krátký. Je vidět, že střela ani nemusí být extra přesná, stačí když jde na bránu.
22:41 Vyloučen hráč #88 Lukáš Tinavský družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za blokování florbalky
22:41 A máme to první vyloučení. Zákrok na hraně a Třebíč má šanci snížit.
19:40 Štíři se ocitli v další šanci. Nejprve zasáhl brankář a druhý pokus skončil na jednom z blokujících obránců.
19:14 Teď se Drobiš pěkně uvolnil, ale Kedroň pozorný.
18:00 Úvod druhé části v režii Snipers, střely ale postrádají přesnost.
14:59 Střely v první třetině: Štíři 12, Snipers 9
14:55 Teď i Třebíč ve třech dobrých šancích, bohužel bez kýženého efektu v podobě branky,
13:30 Zatím moc pohledných akcí k vidění není. Oba týmy se řídí heslem: Když máš míč, tak vystřel.
11:00 Budějovice zatím střílí ze všeho a brankář Sniperů se tak určitě nenudí.
07:50 Hned v dalším střídání se Kedroň zapotil při dvou pokusech Štírů.
07:10 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 2:0
Vlastní branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #24 Vojtěch Paul (2:0)
07:10 Smolný moment pro Paula. Ten si srazil brankářem vyražený míček do vlastní brány.
05:00 Zatím se hraje živelný florbal, kdy se hra přelévá ze strany na stranu. A střela střídá střelu.
00:39 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 1:0
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #94 Šimon Kaluža, asistoval #88 Lukáš Tinavský (1:0)
00:39 Budějovice do zápasu vlítly jak uragán a hned třetí střela končí v síti.Tinavského střelu dorazil Kaluža pod brankářem.