(Svoboda)
  • 42 41:20
    Okříšky

Florbal Primátor Náchod - PSKC Okříšky-MoBu 7:6
branky: 3. Jan Vršek, 6. Jan Vršek, 7. Marek Svoboda, 22. David Špaček, 29. Marek Svoboda, 38. Jan Vršek, 42. Jan Vršek - 11. Adam Ampapa, 13. Adam Ampapa, 20. Martin Noháček, 28. Martin Noháček, 36. Martin Noháček, 41. Tomáš Kuchyňa; rozhodčí: Jan Čtvrtečka - Ondřej Jiránek; vyloučení: 1:2 + Leoš Svoboda 5; využití: 3:0; diváků: 48; zásahy brankářů: Dominik Hanuš 12 - Radek Korba 18; po třetinách: 3:2, 2:2, 2:2
45:00 Komentář trenéra hostí pana Kuly: Z našeho pohledu skvělý zápas, už jsme se i adaptovali a byli rovnocenným soupeřem. Byl vidět rozdíl v podmínkách trénovaní města a vesnice. Kluci bojovali srdnatě a vidí, že se žádného týmu nemusí bát. Všichni zdravíme kapitána týmu, který se léčí z nemoci. Děkujeme Náchodu a přejeme hodně úspěchu ve zbytku sezóny.
45:00 Komentář trenéra domácích pana Třešňáka: Daleko těžší utkání. Soupeř dobře bránil a navíc měl v zádech výborně chytajícího brankáře, díky kterému byl tento zápas takto vyrovnaný. Jsem rád, že i přes nepříznivý vývoj jsme hráli aktivně a zápas dovedli k vítězství. Moc děkuji soupeři za kvalitní zápasy a přeji šťastnou cestu domů. Ještě jednou chci poděkovat fanouškům a rodičům za podporu!
45:00 střely ve 3. třetině domácí 8:4 hosté
41:20 Timeout PSKC Okříšky-MoBu
41:20 GÓL Florbal Primátor Náchod! 7:6
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #8 Jan Vršek, asistoval #13 Marek Svoboda (7:6)
40:55 GÓL PSKC Okříšky-MoBu! 6:6
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil #56 Tomáš Kuchyňa bez asistence (6:6)
39:28 Vyloučen hráč #75 Adam Ampapa družstva PSKC Okříšky-MoBu na 2 minuty za blokování florbalky
37:49 GÓL Florbal Primátor Náchod! 6:5
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #8 Jan Vršek, asistoval #12 Daniel Kříž (6:5)
35:29 GÓL PSKC Okříšky-MoBu! 5:5
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil #57 Martin Noháček, asistoval #56 Tomáš Kuchyňa (5:5)
30:00 střely po druhé třetině domácí 9:11 hosté
28:46 GÓL Florbal Primátor Náchod! 5:4
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #13 Marek Svoboda, asistoval #8 Jan Vršek (5:4)
27:15 GÓL PSKC Okříšky-MoBu! 4:4
21:54 GÓL Florbal Primátor Náchod! 4:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #19 David Špaček, asistoval #12 Daniel Kříž (4:3)
19:56 GÓL PSKC Okříšky-MoBu! 3:3
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil #57 Martin Noháček, asistoval #85 Jiří Uher (3:3)
15:00 střely po první třetině domácí 8:3 hosté
12:54 GÓL PSKC Okříšky-MoBu! 3:2
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil #75 Adam Ampapa, asistoval #16 Leoš Svoboda (3:2)
12:23 Vyloučen hráč #47 Petr Pojer družstva PSKC Okříšky-MoBu na 2 minuty za bránění ve hře
10:40 GÓL PSKC Okříšky-MoBu! 3:1
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil #75 Adam Ampapa, asistoval #55 David Kučera (3:1)
08:33 Vyloučen hráč #2 Nikolas Osifčin družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hrubost
06:58 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #13 Marek Svoboda, asistoval #19 David Špaček (3:0)
05:04 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:0
02:29 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #8 Jan Vršek, asistoval #19 David Špaček (1:0)
01:43 Vyloučen hráč #16 Leoš Svoboda družstva PSKC Okříšky-MoBu na 5 minuty za hrubost