• 44 43:17
    2
    Marek JEŠÁTKO

FBC Štíři Č. Budějovice - Spartak Pelhřimov 3:4
branky: 7. Šimon Kaluža, 10. Jakub Beneš, 33. Tomáš Drobiš - 14. Petr Zajíček, 24. Dan Kalina, 31. Petr Zajíček, 34. Martin Sviták; rozhodčí: Martin Hrubec - Jiří Kohnheiser; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 80; zásahy brankářů: Kryštof Ernst ? - Libor Domkář ?; po třetinách: 2:1, 0:1, 1:2
45:00 komenrář trenéra hostů Knězů: děkuji soupeři za super zápas a za férovou hru, kéž by všichni byli tak féroví jako domácí. Svým hráčům děkuji za předvedený výkon, v tomto vyrovnaném zápase se štěstí přiklonilo nakonec na naši stranu a odvážíme 3 body. Ještě jednou děkuji soupeři, rozhodčím a divákům.
45:00 Komentář trenéra domácích Jakuba Junga: O poznání lepší výkon než v předchozím zápase. Byli jsme silní v kombinaci i přechodové fázi. Celé utkání nás trápilo zakončení. Děkuji soupeři za krásný zápas a klukům za předvedený herní projev.
43:17 Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
43:17 Vyloučen hráč #70 Marek Ješátko družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za hra rukou
42:04 Timeout Spartak Pelhřimov
33:01 GÓL Spartak Pelhřimov! 3:4
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #11 Martin Sviták, asistoval #81 Maxmilián Škoda (3:4)
32:25 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #4 Tomáš Drobiš, asistoval #57 Daniel Chvosta (3:3)
30:35 GÓL Spartak Pelhřimov! 2:3
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #68 Petr Zajíček, asistoval #97 Matěj Kutílek (2:3)
28:23 Vyloučen hráč #57 Daniel Chvosta družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
23:03 GÓL Spartak Pelhřimov! 2:2
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #7 Dan Kalina, asistoval #16 Petr Březina (2:2)
13:22 GÓL Spartak Pelhřimov! 2:1
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #68 Petr Zajíček, asistoval #7 Dan Kalina (2:1)
12:14 Vyloučen hráč #32 Karel Uhlíř družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hra bez florbalky
09:20 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 2:0
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #74 Jakub Beneš, asistoval #39 David Camrda (2:0)
06:55 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 1:0
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #94 Šimon Kaluža, asistoval #88 Lukáš Tinavský (1:0)