9:6
    Jakub ŠTVÁN
    (Hrůza)

FBC Došwich Milevsko - FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG 9:6
branky: 6. Lukáš Trojáček, 23. Patrik Wolf, 25. Petr Dolejš, 26. Lukáš Trojáček, 28. Lukáš Trojáček, 33. Jan Keyzlar, 37. Lukáš Trojáček, 43. Petr Dolejš, 43. Jakub Štván - 1. Daniel Černý, 13. Jan Bednář, 14. Jonáš Velc, 25. Štěpán Heger, 25. Jan Bednář, 42. Jáchym Bednář; rozhodčí: Martin Hrubec - Dominik Harman; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; diváků: 59; zásahy brankářů: Karel Tvrdík ? - Michal Souček ?; po třetinách: 1:3, 4:2, 4:1
45:00 Komentář trenéra hostů Lukáše Dolejše: z počátku zápasu jsme se dlouho rozjížděli a utekl nám začátek zápasu. Trpělivou hrou a zvýšenou aktivitou jsme postlupně začali zápas ovlaádat. děkuji soupeři za kvalitní zápas.
45:00 Komentář trenéra Předměřic: V první a na začátku druhé třetiny zápas naprosto pod kontrolou z naší strany. Konečně jsme začali střílet góly a hřiště jsme naprosto ovládali. V hlavách našich hráčů se opravdu nevyznám, Za stavu 5:3 pro nás jsme začali opět věřit v prohru a přestali jsme nahrávat sobě, ale soupeři. Totální kolaps všech hráčů. Díky soupeři a divákům.
42:30 GÓL FBC Došwich Milevsko! 9:6
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #11 Jakub Štván, asistoval #9 Daniel Hrůza (9:6)
42:22 GÓL FBC Došwich Milevsko! 8:6
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #22 Petr Dolejš, asistoval #82 Martin Dolejš (8:6)
41:28 GÓL FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG! 7:6
Branku družstva FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG vstřelil #5 Jáchym Bednář, asistoval #66 Jan Bednář (7:6)
40:18 Timeout FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG
36:19 GÓL FBC Došwich Milevsko! 7:5
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #15 Lukáš Trojáček, asistoval #22 Petr Dolejš (7:5)
32:32 GÓL FBC Došwich Milevsko! 6:5
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #73 Jan Keyzlar, asistoval #82 Martin Dolejš (6:5)
31:08 Vyloučen hráč #13 Lukáš Erbs družstva FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG na 2 minuty za nedovolené vrážení
27:11 GÓL FBC Došwich Milevsko! 5:5
25:54 GÓL FBC Došwich Milevsko! 4:5
24:33 GÓL FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG! 3:5
Branku družstva FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG vstřelil #66 Jan Bednář, asistoval #21 Timoteus Pospíšil (3:5)
24:26 GÓL FBC Došwich Milevsko! 3:4
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #22 Petr Dolejš, asistoval #73 Jan Keyzlar (3:4)
24:01 GÓL FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG! 2:4
Branku družstva FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG vstřelil #9 Štěpán Heger, asistoval #13 Lukáš Erbs (2:4)
22:22 Vyloučen hráč #82 Martin Dolejš družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za zdržování hry
22:10 GÓL FBC Došwich Milevsko! 2:3
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #6 Patrik Wolf, asistoval #48 Jiří Lípa (2:3)
13:46 GÓL FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG! 1:3
Branku družstva FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG vstřelil #4 Jonáš Velc, asistoval #5 Jáchym Bednář (1:3)
12:33 GÓL FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG! 1:2
05:40 GÓL FBC Došwich Milevsko! 1:1
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #15 Lukáš Trojáček, asistoval #99 Marek Čáp (1:1)
00:17 GÓL FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG! 0:1
Branku družstva FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG vstřelil #11 Daniel Černý, asistoval #66 Jan Bednář (0:1)