4:7
    Tomáš CHYTRÝ
    ()

FbC Hradec Králové A - Sokol Pardubice 4:7
branky: 19. Dominik Schlappl, 30. Radek Zezulka, 42. Lukáš Ranný, 45. Tomáš Chytrý - 14. Jakub Prášek, 17. Jan Stuchlík, 22. Michael Smola, 27. Lukáš Kučera, 35. Lukáš Kučera, 37. Michael Souček, 42. Michael Souček; rozhodčí: Martin Halousek - Martin Preclík; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Jiří Malý 15 - Matěj Denemark 12; po třetinách: 0:1, 2:3, 2:3
45:00 Komentář trenéra domácích Tomáše Pokorného: 'Pardubice dnes v derby zaslouženě vítězně. Nám k lepšímu výsledku chyběla produktivita ve vypracovaných gólovkách. Gratuluji soupeři.'
45:00 Komentář trenéra hostů Radka Formánka: 'Vcelku poklidný zápas, což se v derby moc často nevidí. Zápas jsme celkem s přehledem zvádli, až na občasné propadnutí v obraně a při soupeřových protiútocích jsem se hrou spokojený. Děkuji soupeři za fair play hru a zdravím do Pardubic'
45:00 střely celkem: HK:16 PCE: 22
45:00 střely ve třetí třetině HK:7 PCE:6
44:42 GÓL FbC Hradec Králové A! 4:7
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil #73 Tomáš Chytrý bez asistence (4:7)
41:55 GÓL Sokol Pardubice! 3:7
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #26 Michael Souček bez asistence (3:7)
41:44 Vyloučen hráč #91 Ondřej Ryšavý družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za sekání
41:17 GÓL FbC Hradec Králové A! 3:6
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil #44 Lukáš Ranný, asistoval #59 Jan Bureš (3:6)
38:23 Timeout FbC Hradec Králové A
38:23 Vyloučen hráč #26 Michael Souček družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za hrubost
36:56 GÓL Sokol Pardubice! 2:6
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #26 Michael Souček, asistoval #37 Lukáš Kučera (2:6)
34:15 GÓL Sokol Pardubice! 2:5
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #37 Lukáš Kučera, asistoval #26 Michael Souček (2:5)
30:00 střely ve druhé třetině HK:8 PCE:10
29:19 GÓL FbC Hradec Králové A! 2:4
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil #33 Radek Zezulka z trestného střílení (2:4)
26:42 GÓL Sokol Pardubice! 1:4
21:33 GÓL Sokol Pardubice! 1:3
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #82 Michael Smola bez asistence (1:3)
18:03 GÓL FbC Hradec Králové A! 1:2
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil #91 Dominik Schlappl, asistoval #73 Tomáš Chytrý (1:2)
16:03 GÓL Sokol Pardubice! 0:2
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #90 Jan Stuchlík, asistoval #78 Stefano Petric (0:2)
15:00 střely v první třetině HK:2 PCE:5
13:16 GÓL Sokol Pardubice! 0:1
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #70 Jakub Prášek, asistoval #98 Matouš Sákra (0:1)