43
  • 43 42:50
    Okříšky

PSKC Okříšky-MoBu - Florbal Primátor Náchod 3:6
branky: 8. Patrik Abaffy, 18. Tomáš Kuchyňa, 42. David Kučera - 2. Karel Poštolka, 5. Jan Vršek, 12. David Špaček, 21. Jakub Vysoký, 28. David Špaček, 34. Jan Vršek; rozhodčí: Jan Čtvrtečka - Ondřej Jiránek; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Radek Korba 22 - Dominik Hanuš 20; po třetinách: 1:3, 1:2, 1:1
45:00 Komentář trenéra hostí pana Třešňáka: Zápas jsme měli od samého začátku pod kontrolou. Jsem rád, že se do hry dostali všichni hráči. Jediné minus byla nízká produktivita, výsledek mohl být vyšší. Díky soupeři za pěkný zápas.
45:00 Komentář trenéra domácích pana Kuly: Náchod potvrdil roli favorita, dokonale využil domácího prostředí. Nezachytili jsme první nápor a dlouho hledali recept na jeho hru. S výkonem našich hráčů jsem spokojený. Pěkné utkání, nejeli jsme nadarmo. Děkujeme soupeři.
45:00 střely po třetí třetině: Okříšky 8 - Náchod 9 celkem: Okříšky 23 - Náchod 28
42:50 Timeout PSKC Okříšky-MoBu
41:03 GÓL PSKC Okříšky-MoBu! 3:6
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil #55 David Kučera, asistoval #74 Martin Veselý (3:6)
39:45 Vyloučen hráč #22 Vojtěch Linhardt družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za bránění ve hře
33:43 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:6
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #8 Jan Vršek, asistoval #13 Marek Svoboda (2:6)
30:00 střely po druhé třetině domácí 9:11 hosté
29:24 Timeout Florbal Primátor Náchod
27:33 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:5
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #19 David Špaček, asistoval #8 Jan Vršek (2:5)
23:28 Vyloučen hráč #48 Petr Pojer družstva PSKC Okříšky-MoBu na 2 minuty za hrubost
20:04 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:4
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #6 Jakub Vysoký, asistoval #17 Jiří Jebavý (2:4)
17:32 GÓL PSKC Okříšky-MoBu! 2:3
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil #56 Tomáš Kuchyňa, asistoval #55 David Kučera (2:3)
15:00 střely domácí 6:8 hosté
11:50 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #19 David Špaček, asistoval #12 Daniel Kříž (1:3)
07:01 GÓL PSKC Okříšky-MoBu! 1:2
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil #20 Patrik Abaffy, asistoval #19 Adam Ampapa (1:2)
04:50 GÓL Florbal Primátor Náchod! 0:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #8 Jan Vršek, asistoval #12 Daniel Kříž (0:2)
01:30 GÓL Florbal Primátor Náchod! 0:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #14 Karel Poštolka, asistoval #18 Antonín Vančák (0:1)