(Stuchlík)
  • 43 42:39
    Pardubice

Sokol Pardubice - PSKC Okříšky-MoBu 6:3
branky: 3. Matyáš Sodomek, 19. Petr Křinka, 20. Stefano Petric, 40. Stefano Petric, 41. Stefano Petric, 43. Ondřej Ryšavý - 22. Martin Veselý, 27. Jáchym Hons, 29. Martin Veselý; rozhodčí: Michal Měsíček - Vladimír Lešák; vyloučení: 3:2; využití: 2:2; zásahy brankářů: Matěj Denemark ? - Radek Korba ?; po třetinách: 1:0, 2:3, 3:0
45:00 Komentář trenéra hostů: 'Z mého pohledu velice kvalitní zápas, bohužel se smutným koncem pro nás. Porazili jsme se sami, pár minut před koncem oslabením ve třech. Člověku je líto, tolika vyložených šancí, které nedokážeme proměnit, ale to je naše bolest po celou sezónu. Výborný výkon brankáře domácích. Děkuji soupeři za fair play hru.'
45:00 Komentář trenéra domácích: 'Za stavu 3:0 jsme úplně přestali hrát a můžeme jen děkovat brankáři, že máme 3 bodíky. Díky Okříškám za zápas a přejeme šťastnou cestu domů.
44:50 Jsme svědky urputného boje obout týmů
44:21 Hra se přelívá se strany na stranu jak vlny v oceánu
42:39 Timeout Sokol Pardubice
42:39 GÓL Sokol Pardubice! 6:3
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #91 Ondřej Ryšavý, asistoval #90 Jan Stuchlík (6:3)
42:39 I tahoun Ryšavý se dokázal prosadit
40:59 GÓL Sokol Pardubice! 5:3
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #78 Stefano Petric, asistoval #80 Matěj Denemark (5:3)
40:59 Petruči kompletuje hattrick
39:24 GÓL Sokol Pardubice! 4:3
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #78 Stefano Petric, asistoval #8 Richard Rak (4:3)
39:24 Petruči nekompromisně do šibenice
39:02 Vyloučen hráč #74 Martin Veselý družstva PSKC Okříšky-MoBu na 2 minuty za vysoká florbalka
39:02 Vyloučen hráč #82 Jáchym Hons družstva PSKC Okříšky-MoBu na 2 minuty za nesportovní chování
28:54 GÓL PSKC Okříšky-MoBu! 3:3
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil #74 Martin Veselý, asistoval #56 Tomáš Kuchyňa (3:3)
27:22 Vyloučen hráč #40 Martin Matiáš družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za sekání
26:16 GÓL PSKC Okříšky-MoBu! 3:2
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil #82 Jáchym Hons bez asistence (3:2)
26:16 Teď už byl ovšem přesný
25:35 Honsově střele chýbali milimetre
24:33 Vyloučen hráč #78 Stefano Petric družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za sekání
24:33 Chorvatský reprezentant Petruči málem přesekl soupeřovu hůl
23:36 Prázdná branka očima vytěsnila Křinkovu střelu
21:27 GÓL PSKC Okříšky-MoBu! 3:1
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil #74 Martin Veselý, asistoval #20 Patrik Abaffy (3:1)
19:50 GÓL Sokol Pardubice! 3:0
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #78 Stefano Petric, asistoval #90 Jan Stuchlík (3:0)
18:17 GÓL Sokol Pardubice! 2:0
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #5 Petr Křinka, asistoval #9 Matyáš Sodomek (2:0)
18:17 Křinka doplácnul míček za brankáře
17:33 Smola srovnal mantinely. Díky
17:00 Ryšavý pomotal všechny hráče Okříšek, ale gól z toho nepadl
15:45 Ryšavého střela letěla až na třídu Míru
14:13 Dynter získal míček od o dvě hlavy vyššího soupeře
13:38 Honsova pumelenice pouze do tyče
12:20 Ryšavý v oslabení nabil Stuchlíkovi před prázdnou, ten ale míček nezpracoval
11:49 Vyloučen hráč #30 Adam Doskočil družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře
08:20 Křinka střílí ze středu pouze do brankáře
04:50 Sokolská lajna starších žáků motá soupeře
03:10 Hons po souboji s Ryšavým končí na zemi
02:03 GÓL Sokol Pardubice! 1:0
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #9 Matyáš Sodomek, asistoval #21 Jan Nezval (1:0)
02:03 Sodomek klasicky do prázdné...
01:50 Gluck nasadil soupeřovi gajdy