44
  • 44 43:49
    2

Florbal Primátor Náchod - FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG 2:0
branky: 18. Martin Smola, 29. Martin Brejtr; rozhodčí: Martin Halousek - Martin Preclík; vyloučení: 3:1; využití: 1:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Dominik Hanuš 19 - Michal Souček 14; po třetinách: 0:0, 2:0, 0:0
45:00 Komentář vedoucího družstva hostí Petra Hubáčka (2/2): Hráči by si měli uvědomit, že Vánoce dávno skončili a začít hrát naplno a tyto soupeře, složené i ze starších žáků porážet. Je na čem pracovat. Díky soupeři za zápas.
45:00 Komentář trenéra domácích Daniela Prouzy: 'Vytvořili jsme si spoustu šancí a narozdíl od Předměřic jsme byli nebezpeční v zakončení. Zápas jsme si zkušeně pohlídali. Díky hráčům za předvedený výkon.'
45:00 Komentář vedoucího družstva hostí Petra Hubáčka (1/2): Do zápasu jsme vstoupili dobře a velmi dlouho jsme skvěle bránili. Víceméně jsme celoý zápas byli více na balonku, ale soupeři se povedlo vstřelit dvě branky. Našim střelcům zvlhnul prach a pár dobrých pokusů zneškodnil dobře bránící soupeř a golman.
45:00 Střely ve třetí třetině: Náchod 2, Předměřice 9 - Střely celkem: Náchod 16, Předměřice 19
43:49 Vyloučen hráč #33 Marek Svoboda družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení
42:27 Timeout FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG
30:00 Střely ve druhé třetině: Náchod 8, Předměřice 5
28:57 Vyloučen hráč #18 Antonín Vančák družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za špatné střídání
28:26 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #15 Martin Brejtr, asistoval #33 Marek Svoboda (2:0)
17:06 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #72 Martin Smola, asistoval #12 Daniel Kříž (1:0)
15:39 Vyloučen hráč #4 Jonáš Velc družstva FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG na 2 minuty za sekání
15:00 Střely v první třetině: Náchod 6, Předměřice 5
09:30 Vyloučen hráč #33 Marek Svoboda družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za bránění ve hře