10:2
    Matěj HNÍZDIL
    ()

FBC Štíři Č. Budějovice - FBK Kobra Tatran Hostinné 10:2
branky: 1. David Camrda, 12. Lukáš Tinavský, 16. Lukáš Tinavský, 17. Lukáš Tinavský, 18. Jiří Dědič, 18. Lukáš Tinavský, 25. Matyáš Kouba, 29. Tomáš Drobiš, 30. Jiří Dědič, 39. Lukáš Tinavský - 41. Šimon Shon, 41. Matěj Hnízdil; rozhodčí: Miroslav Janošťák - Eliška Hnojnová; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Kryštof Ernst 15 - Petr Dorotík 13, Daniel Mánek 15; po třetinách: 2:0, 7:0, 1:2
44:59 Vyjádření k utkání: Hostinné = Jednoznačné vítězství domácích rozhodla větší technická vyspělost a důraz. Vyjádření k utkání: Štíři = Děkujeme soupeři za zápas, hráčům za nasazení. V zápasu se objevují prvky, na kterých pracujeme. Škoda jedné chyby.
44:59 Střely na branku po třetí třetině: Štíři 16 - Hostinné 8
40:55 GÓL FBK Kobra Tatran Hostinné! 10:2
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #21 Matěj Hnízdil bez asistence (10:2)
40:51 GÓL FBK Kobra Tatran Hostinné! 10:1
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #7 Šimon Shon bez asistence (10:1)
40:50 Tak i Kobra uštkla soupeře a rychlým přechodem z bule skóruje.
38:44 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 10:0
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #88 Lukáš Tinavský, asistoval #49 Jakub Šimek (10:0)
37:40 První větší šance Kobry. Pěkná střela z dálky. Škoda, že nesměřovala do brány.
31:38 Vyloučen hráč #88 Matouš Podroužek družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za sekání
31:00 Vyloučen hráč #78 Ondřej Veselý družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za blokování florbalky
30:00 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Daniel Mánek družstva FBK Kobra Tatran Hostinné
29:59 Střely na branku ve druhé třetině: Štíři 15 - Hostinné 6
29:10 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 9:0
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #38 Jiří Dědič, asistoval #88 Lukáš Tinavský (9:0)
28:39 Vyloučen hráč #3 Jakub Valenta družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za sekání
28:25 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 8:0
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #4 Tomáš Drobiš, asistoval #45 Vojtěch Míchal (8:0)
24:51 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 7:0
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #79 Matyáš Kouba, asistoval #4 Tomáš Drobiš (7:0)
17:59 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 6:0
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #88 Lukáš Tinavský, asistoval #22 Matyáš Sirotek (6:0)
17:58 Vypadá to, že Štíři si nabrousili klepeta a soupeře ještě budou gólově trápit.
17:19 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 5:0
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #38 Jiří Dědič, asistoval #4 Tomáš Drobiš (5:0)
16:37 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 4:0
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #88 Lukáš Tinavský, asistoval #39 David Camrda (4:0)
15:52 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:0
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #88 Lukáš Tinavský, asistoval #84 Kryštof Ernst (3:0)
15:51 Štíři i ve druhé třetině válcují Hostinné. Vyplácí se.
14:59 Střely na branku po první třetině: Štíři 7 - Hostinné 4
14:59 První třetina jednoznačně v režii Štírů. Hostinné si neví rady.
11:28 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 2:0
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #88 Lukáš Tinavský bez asistence (2:0)
11:27 Tlak, který si Štíři vytváří se vyplácí.
06:25 Štíři svého soupeře tlačí a zatím jsou jednoznačně lepší. Jak pohybem tak i na míčku.
00:25 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 1:0
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #39 David Camrda, asistoval #94 Šimon Kaluža (1:0)
00:23 Rychlý nástup Štírů začíná brankou. Dobře umístěná střela do horního růžku.