9:3
    Petr DOLEJŠ
    (Dolejš)

FBC Došwich Milevsko - Spartak Pelhřimov 9:3
branky: 10. Petr Dolejš, 10. Vojtěch Soulek, 15. Lukáš Trojáček, 27. Martin Dolejš, 35. Martin Dolejš, 40. Lukáš Trojáček, 42. Jan Keyzlar, 43. Jakub Kotrba, 44. Petr Dolejš - 14. Patrik Mynařík, 25. Matěj Kutílek, 43. Patrik Mynařík; rozhodčí: Eliška Hnojnová - Lukáš Teska; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Karel Tvrdík 19 - Libor Domkář 25; po třetinách: 3:1, 1:1, 5:1
44:59 Vyjádření trenéra Milevských k utkání: Trpělivý výkon přinesl ovoce. Děkuji soupeři za zápas. Vyjádření trenéra Pelhřimova k utkání: Zasloužené vítězství domácích, kteří potrestali naši bojácnost a nevyužití šancí, které jsme si vypracovali.
43:34 GÓL FBC Došwich Milevsko! 9:3
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #22 Petr Dolejš, asistoval #82 Martin Dolejš (9:3)
43:33 Po chybě Spartaku na půlce Milevských se Milevští prosazují rychlou akcí 3:2
43:00 Spartak bojuje a nevzdává se.
42:16 GÓL FBC Došwich Milevsko! 8:3
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #23 Jakub Kotrba bez asistence (8:3)
42:15 Rychlá odpověď Milevských samostatnou akcí rovnou z bule.
42:12 GÓL Spartak Pelhřimov! 7:3
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #10 Patrik Mynařík bez asistence (7:3)
42:11 Chyba Milevského hráče potrestána brankou.
41:10 GÓL FBC Došwich Milevsko! 7:2
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #73 Jan Keyzlar, asistoval #29 David Prokop (7:2)
39:23 GÓL FBC Došwich Milevsko! 6:2
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #15 Lukáš Trojáček, asistoval #82 Martin Dolejš (6:2)
39:22 Krásná spolupráce Milevských, která končí brankou. Přihrávka z poza branky našla střelce.
37:00 Milevsko ohrožuje branku Spartaku. Jedna střela, druhá střela i třetí střela skončila na hrudi brankáře.
34:08 GÓL FBC Došwich Milevsko! 5:2
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #82 Martin Dolejš, asistoval #15 Lukáš Trojáček (5:2)
34:07 Co k tomu říci. Nahrávka, střela a gól.
29:59 A přeci se střílelo i ve druhé třetině. Střely na branku: Milevsko 11 - Pelhřimov 6
26:51 GÓL FBC Došwich Milevsko! 4:2
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #82 Martin Dolejš bez asistence (4:2)
26:50 Milevsko zabojovalo. Snížení na rozdíl jedné branky se nelíbilo a přišel trest.
24:25 GÓL Spartak Pelhřimov! 3:2
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #97 Matěj Kutílek, asistoval #35 Libor Domkář (3:2)
24:24 Více kombinací a málo střel. Pro brankáře nic dobrého. A najednou technická střela z dálky Pelhřimova končí brankou.
20:40 Prvních pět minut ve druhé třetině se hraje více kombinační florbal a z toho vychází méně střel.
17:46 Výborný zákrok golmana Spartaku. Milevský sám před bránou, ale střela narazila na zeď.
14:59 Milevsko po první třetině nejen herně lepší, ale i střelecky. Střely na branku: MiIevsko 10 - Pelhřimov 4
14:36 GÓL FBC Došwich Milevsko! 3:1
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #15 Lukáš Trojáček bez asistence (3:1)
14:35 Spartak tlačil, ale po chybě v rozehrávce Milevsko rozběhlo rychlý útok a skóruje.
14:03 První gól Spartak nabudil a Milevské tlačí.
13:18 GÓL Spartak Pelhřimov! 2:1
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #10 Patrik Mynařík, asistoval #7 Dan Kalina (2:1)
13:18 Po výpadu Spartaku se daří skórovat.
11:53 Spartak se drží na své polovině hřiště a dává Milevsku možnost rozehrát a zaútočit.
10:46 Milevští střelecky ohrožují branku Spartaku. Golman zatím drží.
09:39 GÓL FBC Došwich Milevsko! 2:0
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #87 Vojtěch Soulek, asistoval #5 Adam Fridrich (2:0)
09:29 GÓL FBC Došwich Milevsko! 1:0
09:29 Oříšek rozlousknut.
08:05 Milevsko herně lepší než Pelhřimov, ale i Spartak dokáže vyrazit do boje.
02:35 Druhý výborný zásah gólmana z Pelhřimova. To asi bude pro Milevské oříšek.
01:53 I Pelhřimov má kvalitní rozehrávku a málem skóroval.
01:28 První větší šance Milevska.
00:00 Vítejte ve sportovní hale v Milevsku.