6:6
    Šimon SHON
    (Turek)

FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG - FBK Kobra Tatran Hostinné 6:6
branky: 4. Lukáš Erbs, 13. Jan Schejbal, 14. Jáchym Bednář, 17. Jáchym Bednář, 32. Jan Schejbal, 44. Jan Schejbal - 24. Matěj Hnízdil, 32. Michal Novák, 35. Šimon Shon, 37. Michal Novák, 38. Jakub Valenta, 45. Šimon Shon; rozhodčí: Daniel Suchý - Karel Zachariáš; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Michal Souček 14 - Daniel Mánek 24, Petr Dorotík 2; po třetinách: 3:0, 1:1, 2:5
44:59 Komentář za Kobru trenér MArek Filcsák: První třetina byla v podání Kobry bez pohybu. Zřejmě byla část týmu ještě myšlenkami v místním James baru. Po domluvě se zlepšil pohyb a hlavně důraz a soupeř přestal kondičně stíhat. Konec zápasu byl doslova infarktový a skončil zaslouženou remízou.
44:59 Komentář za domácí trenér Petr Hubáček: Zápas jsme měli od začátku ve svých rukách. Bohužel se nám kvůli docházejícím silám ke konci nepovedlo v obraně držet krok s důraznými útočníky. Zápas jsme mohli vyhrát, ale neměli jsme štestí. Celkově pěkný a odmakaný zápas na obou stranách. Díky všem.
44:58 Konec zápasu byl hektickej, tak jsem nestihl psát online.
44:33 GÓL FBK Kobra Tatran Hostinné! 6:6
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #7 Šimon Shon, asistoval #8 Lukáš Turek (6:6)
43:37 Timeout FBK Kobra Tatran Hostinné
43:37 GÓL FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG! 6:5
Branku družstva FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG vstřelil #4 Jan Schejbal, asistoval #9 Štěpán Heger (6:5)
43:12 Timeout FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG
41:50 Turek se hlásil o míček, byl však jediným v celé hale, kdo ho viděl za mantinelem.
37:33 GÓL FBK Kobra Tatran Hostinné! 5:5
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #3 Jakub Valenta, asistoval #7 Šimon Shon (5:5)
37:33 Máme tady vyrovnání. Kuba Valentů je ve formě a skóruje.
36:39 Hostinnská Kobra se nadechla k obratu. 5:4
36:29 GÓL FBK Kobra Tatran Hostinné! 5:4
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #9 Michal Novák, asistoval #69 Filip Čáp (5:4)
34:53 GÓL FBK Kobra Tatran Hostinné! 5:3
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #7 Šimon Shon, asistoval #3 Jakub Valenta (5:3)
33:06 Celý pořadatelský tým zdravý a přeje brzké uzdravení prezidentovi klubu Emilu Janičatovi.
31:44 GÓL FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG! 5:2
Branku družstva FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG vstřelil #4 Jan Schejbal, asistoval #13 Lukáš Erbs (5:2)
31:44 Krutopřísně rychlá odpověď Předměřic.
31:31 GÓL FBK Kobra Tatran Hostinné! 4:2
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #9 Michal Novák, asistoval #3 Jakub Valenta (4:2)
31:31 Valenta krásně našel Nováka podle jeho výrazných rtů a ten zasunul míček pod brankářem do kisny.
25:14 Hostující obránce si zahrál na kvalitního okresního stopera a balónek z půlky odmáznul nohou, jak se říká, až k rohovému praporku.
23:17 GÓL FBK Kobra Tatran Hostinné! 4:1
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #21 Matěj Hnízdil, asistoval #69 Filip Čáp (4:1)
17:11 Vyloučen hráč #4 Jakub Novotný družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za hra rukou
17:11 Házenkářsky zahrál teď Novotný a jde se zchladit na 2 minutky na trestnou.
16:42 GÓL FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG! 4:0
Branku družstva FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG vstřelil #5 Jáchym Bednář, asistoval #21 Timoteus Pospíšil (4:0)
16:42 Nevím čemu tento gól přičíst.
13:42 GÓL FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG! 3:0
13:42 Chyba = obdržený gól Hostinného
12:48 Vyloučen hráč #11 Daniel Černý družstva FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG na 2 minuty za hrubost
12:02 GÓL FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG! 2:0
Branku družstva FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG vstřelil #4 Jan Schejbal, asistoval #5 Jáchym Bednář (2:0)
12:02 Padnul gól, a proto se stav utkání mění. 2:0
11:45 Hned z kraje přésy vyrval Čáp tyč.
11:33 Vyloučen hráč #14 Zbyněk Rek družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za hrubost
09:36 Zatím se nic moc neděje a jsem celkem unavenej, takže komentářů k zápasu bude po málu.
03:36 GÓL FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG! 1:0
Branku družstva FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG vstřelil #13 Lukáš Erbs, asistoval #30 Štěpán Šmíd (1:0)