7:3
    Adam SEVERIN
    (Kaluža)

Sokol Pardubice - FBC Štíři Č. Budějovice 7:3
branky: 3. Jakub Prášek, 22. Stefano Petric, 23. Martin Matiáš, 36. Petr Křinka, 36. Ondřej Ryšavý, 38. Jan Nezval, 45. Matyáš Sodomek - 30. Jiří Dědič, 31. Daniel Chvosta, 45. Adam Severin; rozhodčí: Zdeněk Rada - Josef Pařízek; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 23; zásahy brankářů: Matěj Denemark ? - Ondřej Vondra ?; po třetinách: 1:0, 2:1, 4:2
44:59 komentář trenéra ČB: Těžko hodnotit. Dnes jsme předvedli dva solidní výkony, ve spoustě věcech jsme se zlepšili. Bohužel své šance neproměníme a soupeř po našich individuálních chybách snadno skóruje. Díky klukům za hezký výkon a Pardubicím za lekci.
44:59 komentář trenéra Pardubic: Super zápas, dvě třetiny vyrovnaný. Výborný výkon Denemarka v brance a stálo při nás dost štěstí. Děkuji soupeři za zápas a přeji šťastnou cestu domů.
44:14 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 7:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #13 Adam Severin, asistoval #94 Šimon Kaluža (7:3)
44:05 GÓL Sokol Pardubice! 7:2
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #9 Matyáš Sodomek, asistoval #74 Matyáš Mík (7:2)
42:00 Vyloučen hráč #57 Daniel Chvosta družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za špatné střídání
37:18 GÓL Sokol Pardubice! 6:2
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #21 Jan Nezval, asistoval #5 Petr Křinka (6:2)
35:20 GÓL Sokol Pardubice! 5:2
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #91 Ondřej Ryšavý, asistoval #74 Matyáš Mík (5:2)
35:11 GÓL Sokol Pardubice! 4:2
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #5 Petr Křinka, asistoval #21 Jan Nezval (4:2)
30:13 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #57 Daniel Chvosta, asistoval #88 Lukáš Tinavský (3:2)
29:59 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #38 Jiří Dědič bez asistence (3:1)
23:36 Vyloučen hráč #57 Daniel Chvosta družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
22:11 Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
22:11 GÓL Sokol Pardubice! 3:0
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #40 Martin Matiáš, asistoval #9 Matyáš Sodomek (3:0)
21:57 GÓL Sokol Pardubice! 2:0
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #78 Stefano Petric, asistoval #80 Matěj Denemark (2:0)
08:34 Vyloučen hráč #20 Jan Kubec družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení
02:29 GÓL Sokol Pardubice! 1:0
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #70 Jakub Prášek, asistoval #20 Jan Kubec (1:0)