2:11
    Petr DOLEJŠ
    (Kotrba)

Snipers Třebíč - FBC Došwich Milevsko 2:11
branky: 9. Filip Dvořák, 22. Jiří Procházka - 2. Martin Dolejš, 4. Jan Keyzlar, 7. Jan Keyzlar, 8. Jakub Kotrba, 18. Jiří Lípa, 18. Martin Dolejš, 23. Martin Dolejš, 28. Daniel Hrůza, 32. Martin Dolejš, 37. Martin Dolejš, 40. Petr Dolejš; rozhodčí: Josef Pařízek - David Štos; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 20; zásahy brankářů: Roman Kedroň ? - Karel Tvrdík ?; po třetinách: 1:4, 1:4, 0:3
45:00 Komentář trenéra domácích Michala Pazderníka: 'Zbytečné góly, které neustále dostáváme nás sráží na kolena, ikdyž došlo k zlepšení oproti prvnímu zápasu. Komentář trenéra hostů Lukáše Dolejše: 'Zasloužené tři body pro náš tým.'
39:40 GÓL FBC Došwich Milevsko! 2:11
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #22 Petr Dolejš, asistoval #23 Jakub Kotrba (2:11)
36:02 GÓL FBC Došwich Milevsko! 2:10
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #82 Martin Dolejš, asistoval #15 Lukáš Trojáček (2:10)
31:06 GÓL FBC Došwich Milevsko! 2:9
27:06 GÓL FBC Došwich Milevsko! 2:8
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #9 Daniel Hrůza, asistoval #73 Jan Keyzlar (2:8)
22:07 GÓL FBC Došwich Milevsko! 2:7
21:39 GÓL Snipers Třebíč! 2:6
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #70 Jiří Procházka, asistoval #39 Josef Mareš (2:6)
17:32 GÓL FBC Došwich Milevsko! 1:6
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #82 Martin Dolejš bez asistence (1:6)
17:25 GÓL FBC Došwich Milevsko! 1:5
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #48 Jiří Lípa, asistoval #99 Marek Čáp (1:5)
08:43 GÓL Snipers Třebíč! 1:4
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #85 Filip Dvořák, asistoval #33 Šimon Šplíchal (1:4)
07:11 GÓL FBC Došwich Milevsko! 0:4
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #23 Jakub Kotrba bez asistence (0:4)
06:08 GÓL FBC Došwich Milevsko! 0:3
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #73 Jan Keyzlar, asistoval #15 Lukáš Trojáček (0:3)
05:08 Vyloučen hráč #32 Vojtěch Jahoda družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za blokování florbalky
03:01 GÓL FBC Došwich Milevsko! 0:2
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #73 Jan Keyzlar, asistoval #82 Martin Dolejš (0:2)
01:26 GÓL FBC Došwich Milevsko! 0:1