• 60 59:05
    4:9
    (Melíšek)

TJ Slovan Havířov - Florbal Chomutov 4:9
branky: 27. Michal Kozelský, 35. Matěj Erbs, 36. Michal Kozelský, 43. Vojtěch Vavrečka - 4. Tomáš Novotný, 16. Ondřej Halej, 16. Vojtěch Semerád, 19. Ondřej Šarša, 20. Jiří Šafařovský, 34. Ondřej Kopp, 39. Tadeáš Melíšek, 52. Jiří Šafařovský, 60. Jiří Šafařovský; rozhodčí: Pavel Kačer - Radim Sýkora; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 86; zásahy brankářů: Martin Zapletálek 36 - Milan Stránský 30; po třetinách: 0:5, 3:2, 1:2
59:59 Nejlepším hráčem týmu hostů se stává hráč s číslem 34 Milan Stránský a týmu domácích hráč s číslem 45 Martin Zapletálek.
59:59 Počet diváků dnešního utkání je 68 diváků.
59:59 Komentár trénera domácich Václava Komačky: Prvú tretinu som mal pocit, že dlhú cestu máme za sebou my a nie Chomutov. Dalšie dve tretiny to bolo z našej strany celkom v pohode, ale Chomutov si to už skusene postrážil. Ďakujem divákom za podporu, chlapcom sa hrá omnoho lepšie keď im niekto zafandi.
59:59 Komentář hostů: Po vcelku jednoznačné první třetině domácí přidali a my jsme lehce polevili. Ve druhé a třetí třetině byla hra vyrovnaná a nebýt výborného výkonu našeho brankáře, mohl mohlo to dopadnout všelijak. Zraněnému hráči domácích přejeme rychlý návrat. Díky soupeři za zápas a všem našim devíti skvělým fanouškům za podporu.
59:59 střely domácích: 12 a hostů: 15
59:50 domácí se snaží tlačit na hosty
59:05 GÓL Florbal Chomutov! 4:9
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #18 Jiří Šafařovský, asistoval #40 Tadeáš Melíšek (4:9)
58:00 Hosté ztrácí míček, domácí se snaží využít šanci.
57:30 Hosté dostali míček z chyby domácích, ale následně si ho domácí vzali zpět.
57:00 Hosté se málem trefili do prázdné brány.
56:30 První střela domácích v šesti hráčích šla mimo bránu
55:39 Timeout TJ Slovan Havířov
55:39 Domácí využívají svůj timeout, ve kterém se rozhodli pro hru v šesti
55:00 Hosté se snaží přihrávkami dostat ze své poloviny
53:20 domácí se dostávají na soupeřovu polovinu, kde následně míček ztratili
51:27 GÓL Florbal Chomutov! 4:8
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #18 Jiří Šafařovský, asistoval #91 Vojtěch Semerád (4:8)
47:15 hosté si všímají chyb domácích hráčů a tyto chyby využívají ve svůj prospěch
45:25 domácí vyvíjí tlak na hosty
42:29 GÓL TJ Slovan Havířov! 4:7
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #25 Vojtěch Vavrečka, asistoval #4 Dominik Špaček (4:7)
42:29 před brankou hostů vznikl zmatek a hráči ani nevěděli, kde je míček, ale k velkému štěstí domácích se jim podařilo skórovat
40:40 domácí začínají třetinu ofenzivou
39:59 střely domácích: 13 a hostů: 15
39:30 hosté neproměnili šanci
38:30 GÓL Florbal Chomutov! 3:7
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #40 Tadeáš Melíšek, asistoval #13 Tomáš Novotný (3:7)
38:00 Hráč s číslem 25 Vojtěch Vavřečka střílí tahem, ale trefil soupeře před ním
37:30 hráč s číslem 19 Jiří Gregor střílí tyč
37:00 hosté berou míč a běží s ním k soupeřově brance
35:30 GÓL TJ Slovan Havířov! 3:6
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #77 Michal Kozelský, asistoval #24 Jakub Mrózek (3:6)
34:24 GÓL TJ Slovan Havířov! 2:6
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #87 Matěj Erbs, asistoval #10 Marek Vylegala (2:6)
34:24 Matěj Smeták zpracovává přihrávku přes celé hřiště
33:48 GÓL Florbal Chomutov! 1:6
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #44 Ondřej Kopp, asistoval #40 Tadeáš Melíšek (1:6)
32:20 Golman s číslem 97 Martin Zapletálek s přehledem chytá soupeřovu střelu
30:10 domácí jsou v plném počtu
30:00 hráč s číslem 19 Jiří Gregor bere soupeřovi míček a běží s ním do své šance
28:06 Vyloučen hráč #4 Dominik Špaček družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání
28:00 hráč s číslem 7 Daniel Fokt probíhá dva hráče protějšího týmu a dostává se k šanci
26:57 GÓL TJ Slovan Havířov! 1:5
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #77 Michal Kozelský, asistoval #19 Jiří Gregor (1:5)
26:00 Domácí berou míček a vybíhají s ním k soupeřově brance
24:00 domácí momentálně nepouštějí protihráče k míčku, ale následně vyhazujou míček ven z hřiště
22:10 hráč s číslem 88 Jiří Giptner bere míček a vybíhá s ním do útočné poloviny
21:00 hráč s číslem 6 Daniel Fokt neproměnil svou šanci
19:59 střely domácích: 9 a hostů: 15
19:23 GÓL Florbal Chomutov! 0:5
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #18 Jiří Šafařovský, asistoval #71 Zbyněk Hlaváček (0:5)
18:30 hostující tým po přihrávce přes celé hřiště se dostávají do velké šance
18:14 GÓL Florbal Chomutov! 0:4
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #84 Ondřej Šarša, asistoval #86 Ondřej Halej (0:4)
18:00 hostující tým se neustále drží na půlce domácích
15:59 GÓL Florbal Chomutov! 0:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #91 Vojtěch Semerád, asistoval #44 Ondřej Kopp (0:3)
15:33 GÓL Florbal Chomutov! 0:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #86 Ondřej Halej, asistoval #6 Daniel Fokt (0:2)
13:00 domácí se dostávají ke svým šancím, ale nedokážou je proměnit
12:00 hosté se dostávají do své útočné poloviny
10:00 domácí se vrací do hry a pokoušejí se proměnit své šance
09:30 hosté pokračují ve vyvíjení tlaku na protihráče
08:15 hráč domácího týmu byl zraněn
07:00 hráč s číslem 25 domácího týmu, byl ve velké šanci
04:20 hostující tým začíná vyvíjet tlak
03:46 GÓL Florbal Chomutov! 0:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #13 Tomáš Novotný bez asistence (0:1)