• 60 59:40
    10:4
    (Svatek)

TJ Slovan Havířov - FB Hurrican Karlovy Vary 10:4
branky: 6. Matěj Erbs, 9. Jiří Kroček, 19. Matěj Erbs, 27. Matěj Erbs, 29. Jiří Gregor, 33. Michal Kozelský, 36. Vojtěch Vavrečka, 47. Michal Kozelský, 49. Michal Kozelský, 60. Michal Kozelský - 8. Michal Klápa, 10. Michal Klápa, 54. Daniel Nicklas, 60. Daniel Nicklas; rozhodčí: Roman Sladký - Radek Vybíhal; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 54; zásahy brankářů: Martin Zapletálek 24 - Václav Zavadil 11, Daniel Váradi 10; po třetinách: 3:2, 4:0, 3:2
59:59 Komentář trenéra domácích Václava Komačky: Dnes sustredený výkon počas celých 60 minút a zaslužené 3 body. Konečne sme zvýšili produktivitu, vzadu super bloky a golman. Teraz sa musíme pripravit na play down.
59:59 komentář hostů: Bojujeme s produktivitou, zraněními a nemocemi. Soupeř hrál dnes jednoduše a proměnil defakto každou větší šanci. Gratuluji.
59:59 střely za 3. třetinu domácích jsou 15 a hostujících 8
59:40 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 10:4
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #10 Daniel Nicklas, asistoval #70 Matěj Svatek (10:4)
59:23 GÓL TJ Slovan Havířov! 10:3
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #77 Michal Kozelský, asistoval #17 Jiří Gregor (10:3)
53:45 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 9:3
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #10 Daniel Nicklas, asistoval #44 Michal Klápa (9:3)
53:37 po neúmyslném faulu byl vyloučen Matěj Smeták na 2 min.
52:48 Vyloučen hráč #87 Matěj Erbs družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení
51:18 Vyloučen hráč #9 Jiří Mutínský družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za špatné střídání
51:15 domácí neproměnili dvě velké šance
49:50 i přes to, že hosté dostali gól do prázdné brány, tak stálé probíhá hra v šesti
48:54 Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
48:52 GÓL TJ Slovan Havířov! 9:2
47:30 hostující hrají v šesti
46:25 GÓL TJ Slovan Havířov! 8:2
45:40 brankář domácích i po vysokém zasypání střel nám je oporou a nepustil ani jeden gól
44:10 hra se odehrává na půlce domácích
42:00 hostující tým začal hrát hodně tvrdě
40:00 v 2. třetině střely domácích 8 a hostujících 12
38:50 hráči domácího týmu jsou v pěti
37:30 hosté se snaží proměnit skóre ve svůj prospěch v přesilové hře
36:44 Vyloučen hráč #41 Tomáš Blahut družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání
35:40 hráč s číslem 44 hostujícího týmu se snaží proměnit své šance proti domácímu týmu
35:09 GÓL TJ Slovan Havířov! 7:2
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #25 Vojtěch Vavrečka, asistoval #17 Jiří Gregor (7:2)
35:09 domácí proměnili velkou šanci
32:04 GÓL TJ Slovan Havířov! 6:2
32:04 Střídání brankáře. Nový brankář #29 Daniel Váradi družstva FB Hurrican Karlovy Vary
32:04 hostující tým požádal o změnu golmana
31:50 fanoušci ženou domácí ku předu
30:20 hostující tým zasypává našeho golmana velkým množstvím střel
28:54 GÓL TJ Slovan Havířov! 5:2
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #17 Jiří Gregor, asistoval #77 Michal Kozelský (5:2)
28:35 brankář domácích vychytal prudkou střelu
26:12 GÓL TJ Slovan Havířov! 4:2
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #87 Matěj Erbs z trestného střílení (4:2)
26:12 Matěj Smeták proměnil trestné střílení v náš prospěch
25:00 domácí tým se dostal do nadějné šance a nepodařilo se jim proměnit stav utkání
24:09 hostující tým těží z našich chyb
23:15 nepřesné přihrávky domácího týmu je dostává do zbytečného tlaku
21:20 hostům se nelíbí stav po 1. třetině a zvyšují tempo
20:00 střely v 1. třetině domácích byly 6 a hostujících 8
19:50 nakonci se domáci stáhli a brání
18:24 GÓL TJ Slovan Havířov! 3:2
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #87 Matěj Erbs, asistoval #25 Vojtěch Vavrečka (3:2)
18:24 domácí tým proměnil přesilovou hru ve svůj prospěch
17:27 Vyloučen hráč #70 Matěj Svatek družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za blokování florbalky
16:50 domácí tým neproměnil standartní situaci
15:00 hostující tým byl ve velké šanci, ale trefil tyčku
12:00 domácí tým předčil očekávání hostujícího týmu a hrajou velmi vyrovnaně
11:20 hra je velmi vyrovnaná
09:35 Hra se odehrává v rychlém tempu, góly padají na obou stranách
09:11 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 2:2
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #44 Michal Klápa, asistoval #78 Michal Strachota (2:2)
08:38 GÓL TJ Slovan Havířov! 2:1
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #22 Jiří Kroček, asistoval #87 Matěj Erbs (2:1)
07:11 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:1
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #44 Michal Klápa, asistoval #87 Ondřej Vavro (1:1)
07:11 Domáci dostali nešikovný gól z půlky hřiště
05:43 GÓL TJ Slovan Havířov! 1:0
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #87 Matěj Erbs, asistoval #41 Tomáš Blahut (1:0)
05:00 hráč s číslem 96 domácího týmu byl ve velké šanci, ale nepodařilo se mu proměnit střelu
04:00 hostující tým zvyšuje tlak, hraje se převážně na straně domácích
03:00 domácí se dostávají do šancí, ale nemohou trefit branku
03:00 hráči domácího týmu byli v šanci a neproměnili
02:00 hra začala v rychlém tempu